Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol találhatok olyan társat,...

Hol találhatok olyan társat, akivel együtt tudok fogyni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 14:56
 1/9 anonim válasza:
83%

Jól meg kell gondolni.

A legtöbbször csak hátrány egy másik személy.

Minden edzést közös időpontra kell hozni, figyelembe venni a másik aktuális problémáit, egy kimerítő edzés után pedig még hallgatni a másik problémáit...


Az esetek 99%-ban 1-2 hétnél nem tartanak tovább az ilyen megállapodások.

2018. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia:)

Ha gondolod, megpróbálhatnánk, viszont személyes találkozó nem igazán tudna létrejönni, elég messze lakom:/


Hány éves vagy?/fiú,lány?

2018. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Én sem ajánlom.

Nem hiszem, hogy egy ütembe fogtok fogyni, akkor annak szar aki kevesebbet, aztán történik valami, stb...

Haladj a saját ütemedben inkább!

2018. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz? bár nem kell fogynom de segithettek ,feltéve ha közel laksz
2018. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%

Saját magad tehetsz arról ha kövér vagy! nekem édesapám világ életében dagadt volt, sose volt sovány de még átlagos se.



Ha megvan benned az akarat akkor le tudsz fogyni, mozogj, és egyél de csak kevesett és kerüld a szemét kajákat.

2018. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Norman Bates ***** válasza:

Felesleges. Majusban kezdtem fogyozni, talaltam itt par ‘fogyi tarsat’ csinaltunk facebook beszelgetesre csoportot, erre mindegyikuk (3 vagy 4 ember) jott a kifogasokkal hetekig. Ha jol tudom azota is majd elkezdik...

En mar az ut vegehez kozeledem, azt tudom tanacsolni, hogy par hetig igenis gorcsolj ra es utana mar megszokasbol csinalod.

98.6 rol vagyok 73 most. 60-65 a cel, annak orulnek.

2018. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent:)
2018. nov. 2. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia ha még érdekel én is szívesen fogynék veled:)
2018. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziaa! Én is szívesen fogynék veled ha még nem ment el a kedved a közös fogyástól. Már nyár óta csinálom, fogytam 6 kilót csak étrenddel. Most már szeretnék gyorsabb fogyásra kapcsolni így fogok cross trainingre járni. Ha közel laksz, akár járhatnánk együtt is :) Írj privát üzit ha tetszik az ötlet.
2018. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!