Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én találhatok olyan lányt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én találhatok olyan lányt aki szerelemből lesz velem együtt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon gáz vagyok amiatt hogy még 21 évesen sem szexeltem egy lánnyal sem úgy hogy szerelmes voltam belé.

Csak kalandok jöttek össze sajnos, pedig én nem azt kerestem, így alakult.

Hiába keresek barátnőt, szerintem nekem nincs meg a párom. De én szeretnék barátnőt nagyon, meg gondolom vele a szex is mégjobb lenne.

Nem tudom hogy miért csak szexre kellettem eddig amikor én egyáltalán nem olyan vagyok akinek csak szexre kellenek a lányok, érzelmes vagyok, és nagyon szeretnék szeretni egy lányt hosszú távon.


Baj ha 21 (lassan 22) évesen még sosem voltam szerelmes?


2019. jún. 8. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Fölösleges ezen fennakadni... elég csak kefélgetni velük a mai világban.
2019. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor ismerkedsz valakivel, próbálj meg elvontabb témák felé evezni. Ezek általában mély, pszichológiai dolgok, főleg akkor van nyert ügyed, ha az illető lány pont abban a fázisban van, és valami lelki probléma nyomasztja, amit nem nagyon tud mással megbeszélni. Szinte az eddigi összes lány ismerősöm szívébe ezzel a jellememmel loptam be magam úgy igazán, mert amúgy eléggé antiszociális vagyok. Nem azt mondom, hogy tocsogjon a nyál attól az érzelmes dumától, de érezze, hogy nem csak felszínes témákról akarsz vele beszélni. Tehát azt sosem értettem hogy működik a többieknél, hogy kivesézik, hogy ki milyen zenét hallgat, kinek ki a kedvenc színésze, énekese, milyen politikai pártot képvisel, stb. Pl. ezektől pasiként falra tudok mászni, szerintem egy mélyebb kapcsolat vagy ismerkedés nem ezekről kellene szóljon. Tehát mind írásban, mind személyesen legyen összeszedett és az átlagostól összetettebb mondatokban kommunikálj, legyen egy kis szókincsed, érezze azt a nő, hogy okos vagy. Hidd el, aki komolyabb, az nem áll össze akárkivel.


Amúgy lehet, hogy azért nem voltál szerelmes, mert eddig nagyon görcsösen kerested, és nem csak hagyod, hogy egyszer magától jöjjön. Vagy egyszerűen még nem találtál magadhoz illő partnert.

2019. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ZoltanAnglia ***** válasza:
En 53 eves ferfi vagyok es most vagyok eletemben eloszor szerelmes.
2019. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van az a pénz. :) :D
2019. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!