Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz az, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy a férfi magabiztosságának alapja a farokméret?

Figyelt kérdés
Én vézna srácként ilyen téren nagyon jó adottságokkal vagyok megáldva, szerintem nagyot tud dobni egy férfi önbizalmán a tudat, hogy méretes szerszámmal rendelkezik 😊

2020. jún. 23. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Ez természetes. Akinek kicsi annak kicsi az önbizalma.
2020. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó a tudat, hogy az izomtiborok hiába erősebbek, a nőik velem élveznének nagyobbat.
2020. jún. 23. 17:08
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát ne haragudj, de attól hogy nagy farkad van még nem biztos hogy jó is veled a szex.

Voltam nagy mérettel nekem sokszor fájdalmas volt ha túl mélyre ment.

A volt barátomnak átlag alatti mérete volt, de nem volt önbizalomhiányos, magabiztos volt. Nem csak ennyin múlik hogy valaki gátlásos-e vagy sem.

2020. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Örülünk, sőt fejet hajtunk a nagy fszod előtt. Meg is kapod a hivatalos nagyfszkitűzőt. Vagy mit vártál?

🥳😂

2020. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván hozzá tesz ez is.

Én egyszer azt álmodtam hogy szép nagy farkam van és sokkal jobban éreztem magam.

2020. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Nagy? Váó, igazi kincs lehetsz... :D

Szerintem ott fejben elég nagy gondok vannak, ha valaki a farokmérete alapján ítéli meg magát.

2020. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem kicsi lenne, hanem mondjuk 20 centi akkor sokkal több önbizalmam lenne az ágyban. De a mindennapokat nem hinném hogy befolyásolná
2020. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, nekem is olyan 20 centi lenne.
2020. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valamennyit biztos ad. Nekem nem olyan nagy a farkam, az önbizalmam is nulla, bár nemcsak emiatt.
2020. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem olyan 18-19cm hosszú és 4.5cm széles, de ettől semmivel sincs nagyobb önbizalmam. És nem, a f#szméret egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy jó vagy az ágyban.
2020. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!