Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már veletek olyan, hogy egy férfi nagyon jól el tudta adni magát nektek a magabiztosságával, de később kiderült, hogy nincs mögötte semmi érték?

Figyelt kérdés

Vannak olyan férfiak, akik az ég világon semmit nem tudnak felmutatni és mégis piszok magabiztosak. Ezek többnyire össze tudnak jönni nőkkel, de sosem lesz hosszútávú a kapcsolat. Nyilván azért mert a nő rájön, hogy nincs a magabiztosság mögött semmi ami érték lenne.


A kérdés az lenne, hogy ha volt már veletek hasonló, akkor mi volt az a pont, amikor rájöttetek, hogy a férfi értéktelen? Mit vettetek észre? Milyen érzés volt? Mit csináltatok utána? Hogy szakítottatok?


2017. aug. 16. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ezt nem fogja senki bevallani.
2017. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Klasszul előadta magát, sulival hamarosan végez, vállalkozást indítana, addig meg a haverja apjának a cégénél dolgozik.


Nem is érdekelt több, külön lakott, elkönyveltem életképesnek.


Erre kiderült, hogy már régóta csúszik az egyetemmel, a munkája székcipelés és bútormozgatás részmunkaidőben, a vállalkozás pedig sör házhozszállítás, amiről néha dumálnak, de nem történik semmi.


Folyton leste a hogyan szerezzünk sok pénzt 0 munkával lehetőségeket, a szülei tartották fent őt és a lakását nagyrészt. A pénzt elcigizte és inkább koplalt, minthogy lemondjon a bulikról.


Persze jófej volt, szórakoztató, kedves, izgalmas, jószívű, sokat nevettünk és nagyon bírtam, de az egész élete a látszatról szólt és rengeteget hazudott/ferdített. Egy darabig nem zavart, az ember keresheti 30 felé is az útját, de amikor nekem hazudott, gyorsan szétmentünk.

2017. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként pont maga a magabiztosság érték. Kiállt magáért, kiállt értem, akkor is, ha csak valaki nem félrelökött, észrevette és bevédett anélkül, hogy balhét csapott volna.


Egyszer egy tahó megfogta egy gyerek kezét a metrón, mert az üvöltött, ő meg bevédte az idegen kissrácot, pedig nem izomember, csak átlagos.


Nagyon sokat olvasott, de nem érződött rajta, hogy művelt vagy tájékozott lenne, néha csekkoltam is, hogy egyáltalán olvas e, vagy csak bambul a könyvbe.


Szóval a magabiztosságát bírtam. Egész jól tudta kezelni az embereket, én meg béna vagyok az ilyesmiben, számomra ez értékesebb, mint a karrier.

2017. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Volt..
2017. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerencsére nem történt még ilyen.
2017. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Egy ilyen eset volt. Kb 2 hónap alatt szép lassan kiderült, hogy egy nagy nulla a illető, még alkalmi kapcsolat se lett belőle.

Mivel össze se jöttünk, nem kellett szakítani. Kerek-perec elmondtam neki, hogy amilyen életet ő él, én nem szeretnék, mert már kinőttem belőle. Ahogy meg én élek az számára megvalósíthatatlan. Különösebb gond nem volt vele, mert belátta, hogy 18-20 éves vidéki most Pestre költözött fiatal lányok az esetei, ők még el tudnak tőle ájulni, viszont egy felnőtt gondolkodású nő nem tud vele tervezni.

2017. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,volt ilyen.Sajnos szerettem őt.Soha nem volt köztünk komolyabb szerencsére,így nem kellett szakítani.Ő magától tűnt el az életemből.Az biztos,hogy nagy dumája van és kicsit beképzelt,néha arrogáns.Mondjuk kicsit vicces ez.Ha anyu nem főz neki,rendel magának pizzát.Ha egyik csaj nem gyújt,jön a másik.Ha vesz fel hitelt,vagy ha elad valamit,akkor eljut nyaralni,és ő az isten.Bicepsz az van,agy nincs,érzelem minimális.Jó is ez így.
2017. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!