Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, előfordult már veletek olyan, hogy egy olyan férfi, aki alapból nem jön be, de a jó dumája, humora, magabiztossága hatására levett a lábatokról?

Figyelt kérdés

Egyik haverom pont ilyen. A barátnőm is azt mondja, hogy ne egy igazi pasi képét mutatja, nem sportol, kopasz, nincs sok pénze, de még is olyan jó a humora, magabiztos, nem érdeklik a hiányosságai, csak arra koncentrál, hogy élvezze az életet és amiben erős azt nyomatja.

Más is tapasztalt ilyen férfiakat? Tényleg elég lenne ennyi?



2018. jún. 11. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Most a pasim ez a férfi már lassan egy éve :D
2018. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

*Jo mondjuk hozzá kell tenni, hogy helyes. Csak nem volt eleinte az esetem és pint az esze a humora a magabiztossága tette ellenállhatatlanná :)

#1voltam

2018. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem. Persze én sem azt mondtam, hogy külsőre egy taszító alak, csak nem épp az a férfi akivel együtt szoktatok lenni, hanem olyan, akire azt mondanátok, hogy összejönnél/lefeküdnél vele a külseje alapján.
2018. jún. 11. 16:42
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt az esetem, amikor megismertem, de annyira egymásra tudtunk hangolódni és annyira megszerettem, hogy utána már nem érdekelt. És most már a férjem :)
2018. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek, nekem is volt már olyan hogy elsőre eeeeeh... De van benne valami, aztán megfog. Pl. hogy milyen szellemes, vagy hogy rendőr.

23/N

2018. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Fogsz kapni egy csomó választ, amiben leírják, hogy volt ilyen. Kérj majd képeket és a "gáz" kinézetű pasik közel sem fognak gázul kinézni! :D
2018. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ahogy már írtam is, nem arar gondolok, ha van egy gáz, taszító férfi, és még is összejöttetek vele, hanem olyan, akire elsőre nem mondtad volna, hogy húú, ez a pasi de bejön, kell nekem.
2018. jún. 11. 17:03
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Életemben egyszer voltam szerelmes és az valahogy pont így jött. A srác nem kifejezetten jött be, nem volt ultragáz, de nem az ideálom, idősebb is volt nálam (annyival amit már én soknak tartanék). Ellenben baromi jól eldumáltunk, a humorérzékünk nagyon hasonló volt úgyhogy folyton csak nevettünk és szép lassan fülig belezúgtam.
2018. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

A jelenlegi párom pont ilyen.

A külsejében csak az tetszett eleinte, hogy nagyon magas. Aztán két randi után teljesen megfogott a személyisége.

Imádom!

2018. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Még senki nem tudott levenni a lábamról, akihez nem vonzódtam elsőre.
2018. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!