Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszívek: mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszívek: mi volt a legrosszabb büntetés, amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Ennek a kérdésnek nincs értelme:D egy szub élvezi ha megbüntetik, ergo neki csak jó lehet a büntetés. Szóval nem tudom mire gondolsz itt most pontosan
2020. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor úgy mondanám, h a legkeményebb, legkomolyabb, vagy legemlékezetesebb.
2020. jún. 23. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Elektorom vibrátoral izgattak, megvoltam kötözve és nem engedtek elélvezni, majd meg őrültem, 18/l
2020. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
1-es aztán ért hozzá :D
2020. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Megkötöztek és rámengedtek egy németjuhászt. Nagyon durva volt.

25L

2020. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
A fájdalom az a mazok kedvenc #1 a szubok az irányítást és az enyhe fájdalmat, orgazmus kontrollt élvezik.
2020. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Bocsi de ki beszélt itt kínzásról? A kérdező se azt írta, hogy a legdurvább, legfájdalmasabb... hanem legrosszabb. Ez takarhat bármit, nem fogalmazott valami érthetően. Rossz lehet olyan is ami nem fáj de kellemetlen élmény maradt. De lehet máshogy is értelmezni mi a 'rossz'.

Szerinted az nem lehet büntetés pl az engedetlenségért, hogy letérdeltet a pasi maga elé és rámparancsol hogy büntetésből szopjam? Vagy elfenekel? Jól le lettem pontozva de itt nem én vagyok az aki nincs képben hanem ti...

2020. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Úgy kellett kinyalnom a fenekét, hogy ráült az arcomra, közben ki voltam kötözve. Alig kaptam levegőt, de élveztem

22L

2020. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

#8 ilyen én párom is csinált többször

Amikor nem büntetés, akkor nem nehezedik annyira rám, és letusol előtte.

De amikor büntetés, akkor ne tusol előtte és szinte megfulladok.


bár én a büntetést is élvezem összeségében.


19/L

2020. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Hanyat fekve ki vagyok kötözve, a barátnőm meg 69 pózba felém jön és a pasim dugja análisan, amit közvetken közelről néznem kell. Miután beleélvezett a fenekébe, utána belenyomja a barátnőm a fenekéből a spermát a számba.

21L

2020. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!