Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy működhet egy párkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működhet egy párkapcsolat ha a lány prosti vagy egyáltalán miért van kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Láttam már facebukon olyan csajokat akinek az adatlapjan kapcsolatban lévö statusza volt/van meg közös kepek stb a csavojaval..közbe meg rosszlányokon hirdet🤔h van ez, belefér egyeseknel h elotte tobben megkurtak a nöjet utana meg otthon mintha mi se törtent volna..

vagy nem is tud rola..

esetleg van itt vki aki magara ismer..

ez miert jo vagy h van ra gusztus meg pofa..??



2020. jún. 24. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem simán működhet. Ez egy munka, én el tudnám fogadni
2020. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ők a stricijeik.

Gondolom ők is ilyen beteg állatok hogy arra gerjednek hogy a nőjüket undorító emberek, meg szottyadt öreg papik kúrják szét napont

2020. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Általában 2 variáció van:


1. Nem tud róla a srác

2. A srác is hasonló munkát végez

2020. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Az én párom nem tudott róla.
2020. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a srác futtatja. Azt nem tudom elképzelni, hogy egy komoly kapcsolatban, ahol együtt élnek, vagy napi szinten találkoznak, ez ne derülne ki.
2020. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan srácok, akiket az izgat fel, ha minél többen megdugják a barátnőjüket. Ez esetben működhet egy ilyen kapcsolat.

Normális esetben nem lenne működőképes egy ilyen kapcsolat.

2020. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4!


Mit mondtál, hol dolgozol? Voltak kitalált kollégáid?

2020. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4es de ha azt mondod h nem tudott rola a parod akkor miert voltal vele?

feltetelezem nem esett volna jol neki ha kiderul..vagy kiderult de akkor miert bantottad es megint oda jutunk akkor minek a kapcsolat ilyen jellegu tevekenyseg melle? önös erdekek miatt gondolom jo volt vkivel beszelni vkire szamitani hozzabujni stb csak ez gaz es aljas dolog megtenni az artatlan paroddal es nyilvan itt nem megcsalasrol meg elhidegulesrol beszelunk hanem abszolut tudatos dolog..

2020. jún. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!