Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik itt homo párkapcsolat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik itt homo párkapcsolat? Szerintem egyáltalán nem jellemző a melegekre ez. Inkább minél több partnerrel szexelni és jöhet, mindig a következő! Tévednék?

Figyelt kérdés
Szoktam járni meleg szórakozóhelyekre és ez megy,amit leírtam a fő kérdésemben.Tényleg így van!Ilyen "társam keresem" meg "szerelem" meg hasonló marhasággal életemben nem találkoztam még.Pedig én is meleg vagyok,mozgok meleg körökben. Itt meg amiket olvasok, olyan romantikus dolgokat írtok a kérdésekben,hogy az eszem megáll! Voltak itt egyáltalán már fiú-fiúval? Szexeltetek már,ilyen helyeken? Én bizony voltam és látom mi van ott.

2016. máj. 17. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szexet keres, mások párkapcsolatot és szerelmet, sőt olyan is akad aki önmagát 😊
2016. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem szorakozo helyen kene part keresni ...
2016. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk aki az igaz szerelmet, meg hosszú távú kapcsolatot keres, az nem öklözőszexelni megy fétis klubbokba. :D


Komolyra fordítva a szót, ha heteró lennél, ugyanezt tapasztalnád a bárokban. Zárkózottabb a világ, mindenki jobban elvan a maga kis világában, aki kitör onnan, az nem feltétlen az "igazit" keresi.


Persze megint más, ha valaki egy egyéjszakásnak induló kapcsolat során találja meg élete párját, de ez azért nem mindennapos.

2016. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

rengetegeg szexeltem ilyen helyeken..meg mentem el srácokkal. de most két éves párkapcsolatban vagyok



22, passziv

2016. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
és sok a kamus,illetve azok akik nem írnak pár levél után :D
2016. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, megmondtad a frankót! Homo párkapcsolatnak még csak fogalom szinten sem kéne léteznie! Továbbá, nem, nem voltam fiúval, sőt, még csak nem is szexeltem fiúval, sem az általad említett helyeken, sem máshol. Csak azért találom ki, hogy 4 éve élek boldog monogám párkapcsolatban élek a barátommal (vagy ha úgy tetszik, a jegyesemmel), hogy a magadfajtákat szívassam és megerősítsem bennük azt, hogy a melegek közötti párkapcsolat valójában smafu!


Bocs, de tudod hülye kérdésre, hülye válasz...

2016. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
én konkrétan 6 éve vayok monogám homo párkapcsolatban, szóval létezik, de normális meleg diszkóban nem szexel - én soha az életben nem is voltam ilyen helyen- és felvonulni se megy el
2016. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de nem bárban kell keresgélni.

17-20 éves koromban csupa vén fax akart 'kitartani" akár itthon akár külföldön. (Nem volt az olyan rég)

5 éve vagyok kapcsolatban a véletlen hozta így, de erre vágytam, nem arra, hogy hatan végigmenjenek rajtam az Alterban.

Ha megismerkedsz valakivel a belső hang úgyis megmondja, a megérzéseidre kell hallgatnod a másikkal kapcsolatban.

2016. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
A kérdésekben azért sok a romantika, mert aki nem buliba megy, hanem a gyk-n álmodozik valami ideálról vagy az ismerőséről, aki hol melegként, hol minimum biszexként viselkedik, az kérdést ír ki, és nem szop. :)
2016. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-as. Bevallom, többször elolvastam a válaszod, de még mindig nem értem! Kire értesz, mit? Rám vagy valamelyik válaszolóra, esetleg általánosságban értesz valamit? Pontosíts légyszi!
2016. máj. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!