Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyáltalán nem tetszem a korosztályomnak (akár szex, akár kapcsolat terén)? 19L

Figyelt kérdés

Tényleg kíváncsi vagyok már nagyon...

Az osztálytársaimnak sosem tetszettem, max 1-4.osztályban. A gimiben senkinek :((

És most elballagtam, és ott tartok, hogy egyszer volt egy 23 éves srác, és ennyi, a többiek mind 28+, egészen 53 éves korig...

Annyira szeretnék egy velem egyidős sráccal lenni, és komolyan együtt lenni vele... de nem megy, nem tetszem nekik.

Miért van ez? Mit csináljak??????????



2016. aug. 24. 19:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Szörnyű. Szexi érett 30 as férfiak vonzódnak hozzád. Tiszta érvágás
2016. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%

Ha csak a külső érdekel, akkor kép alapján többre mennénk.


Ha a belső is, azt egy pár soros leírásból nehéz kideríteni.

2016. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#1 Oké, nyugodtan írd ezt, de hidd el, egy idő után nagyon rossz. Sírni tudnék ettől. Szerinted milyen az, ha a partnered sosem jöhet haza, mert annyi idős, mint a szüleid? Én nem bukom az öregekre, de az én korosztályom rám sem néz... Majd akkor gondold meg a cinikusságot, ha a helyemben leszel!
2016. aug. 24. 20:04
 4/25 A kérdező kommentje:

na itt a kép

[link]

2016. aug. 24. 20:10
 5/25 anonim ***** válasza:
Így első ránézésre az alak nem tűnik rossznak... persze az összképbe az arc eléggé beleszámít. Értem, miért nem mutatod, de így hiteles véleményt senki nem fog tudni alkotni.
2016. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
Egyáltalán nem tetszel a korosztályodnak... Erre kiraksz egy képet a testedről. Wat??? Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2016. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Legalább 10 ember írt üzenetet, h képet, mert a nélkül nem megy... hát tessék, itt van
2016. aug. 24. 20:18
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Mindjárt én is elkezdek nyavalyogni, hogy jajj nem tetszem egy korombeli nőnek sem, mi lehet a baj velem? De várj, küldök egy fehérbeműs képet a testemről, abből biztos mindenki elsőre megmondja miért nem akar velem kapcsolatot a korosztályom.
2016. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
mi bajod velem??? nyilván számít a külső is, azért kértek képet
2016. aug. 24. 20:23
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Nekem semmi bajom... de ha nem tudod miért akadtam fenn ezen, akkor valószínűleg megvan a probléma forrása.
2016. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!