Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem durva, hogy egy kiéhezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem durva, hogy egy kiéhezett fiúnak mennyire mindegy?

Figyelt kérdés
Nem először hallok olyan storyt h egy lány odavolt a fiúert, a fiú rondanak gondolta a csajt de aztán hirtelen kellett valaki akit meg***hat es jó volt neki a lány... Ez annyira rossz.. Rgen azt hittem ha valaki flörtol velem akkor biztos vonzónak tart, de kb lehrt hogy undorítónsk lát csak jó lennék egyre

2020. jún. 25. 00:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
olyat keress aki nem csak a p1n4dért akar, persze lehet csak szex kapcsolat is, de akkor sem így álljon hozzád
2020. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
A régi matrózok és a börtön lakói mesélhetnének...
2020. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%

Ja vannak ilyen kis srácok, na őket kell qurva gyorsan elkerűlni!

Vagy ha neked is hiányzik a szex, akkor lehet ilyen sráccal lenni, de érzelmeket ne vigyél bele a dologba.

Úgy kell megélni, hogy kölcsönösen használjátok egymást szexuálisan.

Viszont ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor nézd meg, illetve győződj meg arról, hogy nem csak arra kellesz neki!

F

2020. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem durvább, mint amikor a "normális srácra vágyom, nem olyan lány vagyok" típusú csajokról kiderül, hogy valami segg pasi dugogatja őket vagy épp prosti szinten mozognak.

Ezek ilyen dolgok. Az átlag sosem a színvonaláról volt híres.

2020. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez nem csak kissrácokra igaz. Egy felnőtt férfi is képes kapcsolatot színlelni, hogy mentse az orgazmusát.

Elég szomorú. Sok (felnőtt!) férfi simán úgy van, hogy már nem akar a kapcsolatban lenni, de amíg nem talál új kapcsolatot, addig nem lép ki az előzőből, hogy legyen kit dugnia. Hazudik az aktuális barátnőjének, és végülis hazudik az újnak is. És ezt teljesen magától értetődőnek tekinti.


Férfiként én szégyellem magam helyettük.

2020. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
#5: Miért, nők nem maradnak kényelemből még félig a régi kapcsolatban? De. Ugyanúgy igaz ez mindkét nemre. Emberként szégyelld magad, ne férfiként.
2020. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen
2020. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
28%
A szex ugyanolyan elemi ösztön, szükséglet mint az étkezés, ivás, pihenés - ez van, ilyenek vagyunk biológiailag. A nőknek fontosabb a megfelelő partner és inkább évekig vannak egyedül, míg a "kiéhezett" férfiak úgymond már kevésbé válogatósak. Aki korrekt viszont nem csap be mást, nem ígéri le a csillagokat csak azért hogy d.hasson. Onnantól kezdve meg eldöntöd hogy szeretnél-e valamit az adott pasitól v. sem.
2020. jún. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

6os, igazad van.

De egy férfitől elvárom, hogy legyen becsületes, legyen tartása és legyen őszinte. "Ha a férfi mond valamit, az úgy is van".

De az ilyen csúszómászó szotyadékoknak legszívesebben bucira verném a fejét, amiért férfinak hívják magukat. Egyszerűen szégyent hoznak mindenki másra, aki igyekszik férfias lenni.


Persze a nő is tud ilyen lenni, ezt se kedveljük, de az ilyen nőkért szégyenkezzen a többi nő. Én gyökér kvának hívom és tovább megyek:D


(vszeg azért is haragszom ennyire az ilyen pasikákra, mert van pár barátom is aki ezt csinálja és emiatt kb végignézem. Persze, nem is a kedvenc haverjaim, de mégiscsak a haverjaim.. most a nőügyeik miatt nem sok jogom van haragudni rájuk:D persze lánybarátot csak úgy mutatok be nekik, hogy szólok, hogy eltöröm a kezüket, ha csak rágondolnak:D)

2020. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Szomorú hogy egyeseknél a szex is csak egy ösztönnek felel meg. :(
2020. jún. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!