Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem durva, hogy egy kiéhezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem durva, hogy egy kiéhezett fiúnak mennyire mindegy?

Figyelt kérdés
Nem először hallok olyan storyt h egy lány odavolt a fiúert, a fiú rondanak gondolta a csajt de aztán hirtelen kellett valaki akit meg***hat es jó volt neki a lány... Ez annyira rossz.. Rgen azt hittem ha valaki flörtol velem akkor biztos vonzónak tart, de kb lehrt hogy undorítónsk lát csak jó lennék egyre

2020. jún. 25. 00:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%

"ugyanolyan elemi ösztön, szükséglet mint az étkezés, ivás, pihenés"

pfff, bírom amikor a tirpákságot vagy a megcsalást a biológiával vagy az evolúcióval próbálják indokolni.

Na, például erre gondoltam gerinctelen, tartás nélküli férfi alatt. Ostobaságot beszél és büszke rá.

2020. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%

11

Ráadásul nem is elemi ösztön, ugyanis egy életet is le lehet élni nélküle, míg evés-ivás-pihenés nélkül meghalunk.

2020. jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
78%

Mi nem tetszett a válaszunkban 65%-os barátocskám?

Ne mondd hogy nincs igazunk, mert tudtommal még senki sem halt bele abba hogy nem szexelt, ellneben nagyon sokan halnak éhen a mai napig...

2020. jún. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem úgy működik, hogy vagy ronda vagy csodaszép egy nő.

Ha nincs párom, akkor több nő is tetszet egyszerre. Akire leginkább vágyok, akit leginkább el tudok képzelni magam mellett hosszabb távon, ahhoz gyakorlatilag már a kapcsolat előtt hűséges leszek. Nem akarom kockáztatni azt a lehetséges kapcsolatot azzal, hogy mással lefekszem, mással is próbálok összejönni.

Ha nem csak tetszik, hanem bele is szeretek, akkor őt szebbnek látom, a többieket pedig kevébé szépnek. (Ahogy szakítás után is csúnyábbnak látom az exeket.)

Ha nem jön össze a kiszemelt nővel a kapcsolat, akkor ő megszűnik, kiesik. És a többi lány azonnal szebb lesz.

2020. jún. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Nincs az z isten,hogy rávegyen arra,hogy egy ronda nőt meg...jak.

Ha nem kell,akkor nem kell később sem.

Lehet azért,mert nem vagyok rászorulva .

Mindig volt barátnőm,és találtam olyat,aki tetszett.

Aki ennyire se képes,hogy találjon magának valakit olyan sokáig,hogy a kecskét is inkább megb..ná,az egy béna p.cs.

2020. jún. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
sajna vannak ilyen pasik. Az a baj, hogy elég egy pasi a tízből aki ilyen és az egész férfi társadalom hírét rontja. Nekem is volt néhány ismerősöm, nem sok, akikről tudom, hogy ha ki vannak éhezve, szemrebbenés nélkül képesek valakinek a szépet tenni, csak hogy kielégüljenek és utána kidobják a lakásból őket... szörnyű
2020. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%
Ez egyáltalán nem így van. Én pl nem vagyok nagy csajozógép, 24 évesen se bírok barátnőt találni magamnak. Megis egy csomó lehetőséget kihagytam, mikor már szó szerint mászott rám a csaj, mondtam, hogy bocsi de nem. Egyszerűen nem jött be. És nagyon sok más haverom is így van ezzel, akiket tudok biztosan, hogy nem fekszenek össze bárkivel.
2020. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, legközelebb jusson eszedbe a leírt felismerés, amikor valaki hangsúlyozza, hogy "nekem a belső számít". Ebben ugyanis implicit benne van, hogy a külső mindegy, akár ronda is lehetsz - lyuk legyen és kész.
2020. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

13!


Olvass után a két legerősebb ösztönnek és azok viszonyának!

2020. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
46%

Jaj, ne játsszátok már az erkölcscsőszt. Aki ki van éhezve az bizony lejjebb adja a nívót.

Ki beszélt itt megcsalásról??? Ha van párod akkor vele éled meg, s nem vagy kiéhezve. Ha meg vele nem tudod megélni mert kihűlt a kapcsolat, akkor azt meg le kell zárni.

S igen, egy alapvető elemi ösztön, ott van a mindennapjainkban, meghatározza a cselekedeteinket. Akár tudatosan, akár tudat alatt. Ti talán azért vagytok itt mert incifincit sem érdekel titeket a szex?

2020. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!