Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merjek kockáztatni a sráccal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kockáztatni a sráccal?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel le szeretnék feküdni, de 4 lánnyal volt előttem. Kicsit tartok tőle hogy van-e valami nemibetegsége. Óvszerrel csinálnánk, és a lányok akikkel lefeküdt mind szüzek voltak. Szerintetek mennyi esélyem lehet hogy elkapok valamit?

2020. jún. 25. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig ezen fogod törni a fejed, akk soha senkivel sem fogsz szexelni.

Nem lehet tudni h van vmi betegsége vagy sem. Menjen el akkor orvoshoz a pasi, és vizsgáltassa ki magát, bár nem hinném h bármi baja lenne.

L

2020. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1: Szerintem csak ezért nem fog elmenni orvoshoz.


Ha kotonnal csinálták, akkor kicsi az esélye ennek. Nem kell félni, főleg, ha szüzek voltak azok a lányok.

2020. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Soha nem értettem ezt a rettegést a nemi betegségektől. Egyrészt nem annyira gyakoriak, nem jelenti azt, hogy ha valaki sok partnerrel szexelt, hogy automatikusan nemi betegsége van (akkor már túl lennék az összesen is). Másrészt meg a nemi betegségek legtöbbje valami gomba vagy baci, ami tökéletesen kezelhető. Kb. mint egy torokgyulladás: ha véletlen elkapod (mint ahogy torokfájást kaphatsz buszon is el), akkor is van rá gyógyszer, amit "egy hétig szedsz" és meggyógyulsz. Attól, hogy a génitaliakat támadja egy kórokozó még nem lesz halálos.

Ez mellett meg persze kell védekezni, mint ahogy nem köhögjük arcon sem egymást akárkivel.

2020. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Húha, 4 lánnyal volt?! A kutyafáját! Az aztán rengeteg partner! Akkor a feleségem is féljen lefeküdni velem, mert előtte már 3 másik nővel voltam, ráadásul ebből kettővel gumi nélkül is, mert fogamzásgátlót szedtek?!
2020. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4: Én is és a barátnőm is több mint 30-40 partnerrel voltunk már mielőtt összejöttünk. Le is rohadtak már a nemi szerveink :( ... Ja nem :D :D
2020. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kisördög1 ***** válasza:
100%
4 szűz lány, óvszerben csinálnátok szóval akkor mitől is kéne tartanod?Ennél már kb csak a virtuális szex a biztonságosabb.
2020. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz,keress egy szűz srácot.
2020. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Wow, a kis szűzoltó.
2020. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, merjél. Ha óvszert használt akkor nem kapott el semmit - szűz lányoktól meg pláne. Ha tetszik neked és úgy érzed megbízol benne, akkor ne parázz rá, óvszert fel és élvezzétek az életet!
2020. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4 lánnyal volt?? Uram atyám... rengeteg férfi több tucat lánnyal volt már 25 30 éves korára...
2020. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!