Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merjek kockáztatni a sráccal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kockáztatni a sráccal?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel le szeretnék feküdni, de 4 lánnyal volt előttem. Kicsit tartok tőle hogy van-e valami nemibetegsége. Óvszerrel csinálnánk, és a lányok akikkel lefeküdt mind szüzek voltak. Szerintetek mennyi esélyem lehet hogy elkapok valamit?

2020. jún. 25. 08:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10

És szerited ez jó dolog?

Csak kérdezem.

2020. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10 vagyok. Szerintem nem. Én 25 vagyok és még csak 1-el voltam de az nevetséges hogy valaki azon aggódik hogy egy srác "már" 4 lánnyal is volt ha csak nem egy 12 13 éves srácról van szó.
2020. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11: Szerintem jó, kell a tapasztalat, hogy különböző igényű, adottságú partnereket ismerjen meg az ember és hogy rendesen kiélje magát. Persze ez nemtől függetlenül. Én pl. nem is kezdek olyan nővel, aki legalább egy tucat farkat nem fogott már: ne bénázzon rajtam, tudja már, hogy mi kell egy férfinek; tőlem is minőséget kap, azt is várom el.
2020. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2020. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!