Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Össze lehet hangolódni idővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze lehet hangolódni idővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly ért véget egy 15 éves kapcsolatom, melyben az utolsó években ellaposodott szexuális élet volt jellemző, és amúgy is mindketten a szokványos formákhoz húztunk, ágyban, 2-3 pozíció, előjáték, de ennyi, semmi extra.

Most ismét kapcsolatban vagyok 1,5 hónapja, működik köztünk a kémia, minden jó együtt, de azt érzem, hogy nem vagyok egy lepedőakrobata típus, a partnerem pedig igen. Nyitott vagyok minden újdonságra, szívesen próbálok ki vele számomra új dolgokat, akár az ő kényeztetéséről van szó, akár mindkettőnkéről, de néha jólesne csak "úgy" egy sima, gyengéd szeretkezés, pl. misszionárius pózban, de úgy érzem, neki ez talán unalmas. Persze, próbálom majd valahogy felhozni ezt a témát, meg akarom vele beszélni, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy aki volt már hasonló helyzetben, sikerült idővel az összecsiszolódás? A szexuális étvágyunk egyébként hasonló, mindketten nagy étvágyúak vagyunk, és nem szeretném, ha a "kreativitásom" hiánya miatt gond lenne köztünk.

Köszönöm a normális válaszokat!

39N/44F


2020. jún. 25. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak màsfél hónap telt el,idõvek nem akar majd ennyit akrobatázni a párod:)
2020. jún. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélni az igényeket :P Simán mondhatod neki, hogy most csak simán dugjon meg, mert azt szeretnéd.

Pont ilyesmi helyzetben vagyok a barátnőm szereti, amikor csak úgy minden variálás nélkül van egy hagyományos szex. Én szeretem a változatos pózokat, segédeszközöket, de nem esik nehezemre az ő kedvére tenni, hiszen tudom, hogy ő azt élvezi és nekem ez a fontos. Persze ez működik fordítva is amikor olyan a helyzet :)

2020. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 39 és 44 évesen bőven felnőttek vagytok - nyugodtan beszélhettek a szexről, szexualitásról ki mit szeret. Azt írtad kielégítő, változatos és jó a szex mindkettőtöknek. Ha vágysz néha a "csak misszióban romantikusan" dologra, akkor leültök megbeszélitek és elmondod, hogy időnként így is szeretnéd.
2020. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokszor az akrobatika a masik lenyugozeset szolgalja.

Nekem a legegyszerubb dolgok mindig ugyanugy hatnak. Ha egymas testet erzitek, en nem hiszem, hogy fejjel lefele pezsgovel es eperrel tobb lenne.

2020. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!