Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen volt az első sz3x?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első sz3x?

Figyelt kérdés
Privátban is meg irhatjátok de itt is, írjatok le mennyire fájt, jó volt e és stb, azt írjátok ids hogy akkor hány évesek voltatok, és hogy most hány évesek vagytok, meg írjátok oda hogy fiú vagy lány vagy
2020. jún. 27. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

15 éves voltam, 3 hónap együtt járás után történt meg, én nagyon bevoltam feszülve hogy fájni fog, emiatt nyilván fájt is eléggé, de kibirható.

20l

2020. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

14 volta, 6 hónap után történt meg a szex, eléggé fájt az első pár alkalom, de utána már egyre jobb lett


19/L

2020. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Még nem volt. 20/N
2020. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
16 voltam, nagyon jó volt. A pàrom figyelmes, volt anyum meg nagyon bàtorìtó. :)
2020. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt! Szerencsém volt, jó volt a tanító nénim! f.
2020. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Már többször leírtam ezen a fórumon, talán ismerős lehet. 19 voltam, és csak úgy dőlt belőlem a vér. Nagyon fájt. A következő két alkalommal is véreztem valamennyit, de ezzel együtt örültem hogy túl vagyok rajta.

N

2020. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 voltam, imádtam, nem fájt, életem nagy szerelme volt

már rögtön én irányitottam :D

24/N

2020. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15 voltam egy eszméletlen csinos lányt sikerült befűznöm aki akkor 20 volt nagyon csodás 6 másodperc volt :D utánna azért a második menetbe már kb 5-6 percig is bírtam azóta azért 40-70 percre javitottam de most vagyok erőmteljébe :D

25F

2020. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!