Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek első...

Milyen autót vegyek első autónak? Mit vegyek figyelembe? Milyen autót praktikus vásárolni?

Figyelt kérdés

Eddig egy Renault cliot vezetem elég sokat. Az akkor elég is volt.


Most panelba költöztem barátnőmmel,. Az autó ,, szabadidő" autónak lesz használva meg ritkán munkába járásra (6-7 km re lakok a meló helytől) , vásárlásra , meg Ritkán effektív hosszabb útra.


Edig nem tapasztaltam francia kovsival komoly gondot (Rádio+ index hiba volt elviselhető költség)


De még a típussa kombit érdemes?

Vagy elég a ferdehátú? Nem bánám vajon meg később


2020. máj. 28. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

mi rá a keret?

A megane III 1.6 szívó benzin motorral nagyon jó konstrukció. Van belőle 5 ajtós , szedán és kombi is. A Megane II-t nem ajánlom.

2020. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Keretet kihagytam a kocsira a keret max 600 ezer de az se baj ha 400 ezer
2020. máj. 28. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor marad a Clio nál szerintem, vagy thalia ha kell a nagy puttony
2020. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Francia kompaktok kiválóak ebben az árkategóriában...


Amit ajánlok:

-Renault Clio II- ezzel már vannak tapasztalataid , gondolom nem kell bemutatni... Kicsi, kezdő jogsisnak kiváló..

Sok motorral kapható, 1.2 16V vagy 1.4 amit ajánlok, a dízelek kerülendöek, a Földet hatszor lepörgette a kilóméterórájuk és a dci motorok szeretnek bedögleni.



-Renault Twingo I

-nagyon pici autó, belül nagyon tágas és variálható...(hátsó ülések felhajthatók, mozgathatók, konkrétan ágyat lehet az autóból varázsolni...), Az alkatrészek ropi árban vannak, van egy nagyon jó magyar közössége és egy aranyos szerethető kis autó.(bár a forma megosztó)

Ebből kizárólag a 98-2000 utáni 1.2 16V-t ajánlom... Keveset fogyaszt 5liter alatt is tud lenni.


Peugeot 206:

Szintén gyakori modell ebben az ársávban.. ebből kifolyólag az alkatrészek szintén olcsók.

Nagyon sok motorváltozatban kapható, valami kisebb szívóbenzinest ajánlok.

Ebből van CC is ami aranyos tud lenni.



Megane-t személy szerint nem annyira ajánlom , tetszik a kártyás inditasi módszerük, de szerintem van jobb választás náluk.



Ebben a árategóriában sokszor előkerüla IV-es golf de német autó révén agyon vannak hajtva és drágábbak is a használhatóak.


Sok jót hallani a Ford Fiestákról is, jó konstrukció, érdemes utánanézni.


Kombim még nem volt, de ha érdekel, átgondolom én mit vennék.

2020. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!