Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon hirdető lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon hirdető lányt kinyalnátok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 10:57
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
29%
Megvolt. Tegnap is. Nem praktikus, de szeretem csinàlni.
2020. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Igen.
2020. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
El lehet így kapni valami betegséget?
2020. jún. 28. 11:01
 4/16 anonim ***** válasza:
19%

Évek óta ki

Amelyiknek formás annak hátul is

2020. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
El lehet kapni. Teljesen mindegy hogy a húgycsöveden vagy a szádon át kerül beléd a vírus, baci, gomba.
2020. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Van aki gumi nélkül válalja?
2020. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Elég sokszor nyaltam már ki ilyen lánynak is.
2020. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

"eljesen mindegy hogy a húgycsöveden vagy a szádon át kerül beléd a vírus, baci, gomba."


Ez éppenséggel nem igaz. Nem általános betegségeket kapsz el nemi úton, hanem lokális fertőzéseket.


Gombás fertőzések nem jellemzőek szájon, de péniszen igen.

Baktérium valóban bárhol gondot okozhat, bár itt is jellemzőbb a pénisz, mert szájnál jobban védve vagyunk.


Vírus a legjobb mind közül. Például a herpesz. Tökéletesen "eléldegél" és fertőz szájon is, péniszen is. Lehet választani, hol legyenek a hólyagok. Plusz nem létezik rá gyógymód, maximum tüneti kezelés. Nincs is jobb, mint egy életen át kenegetni a hólyagocskáidat:D

Péniszen még csak-csak, mert ott nem látják annyian és egy átlagos ember kevesebbet használja a farkát mint a száját. És ha szerencséd van, pont akkor nem hólyagos amikor szexelsz. Az ajakherpesz viszont látszik, ronda, fáj, zavar evésnél is, beszédnél is, illetve hát az emberek nem szívesen kapnak puszit egy herpeszestől, mivel fertőző. És mivel gyógyíthatatlan, elég jó nyalásnak kell lennie ahhoz, hogy megérje egy életen át bszakodni utána vele:D


A gombá és baktériumos pinát még el lehet viselni, azokat 1-2 hét antibiotikum/gombaölő szedésével meg lehet oldani.


Szóval én offolnám a dolgot, van épp elég bajom így is:D

2020. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nálam felejtős. Nem nyalnék ott, ahol előttem más farka járt, akár fél órával előtte.
2020. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 8-as, sikeresen leszóltál hogy leírd kirészletezve amit én írtam. Okos vagy te is. :D
2020. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!