Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kerülhetem el ezt legköze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetem el ezt legközelebb? Vagy nem lehet és elszúrtam mindent?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és szüz. Van két álmom és nagyon el akarom érni öket. Szerintem a szex és maszturbáció akadályozhat abban, hogy sikeresen megvalósítsam öket. Ezen kívül hivö vagyok és szerintem ilyen dolgokat csinálni bün, akkor is ha valaki házas. Nem, nem akarok lenni író sem pedig gazdag. Az álmaim ´´szerényebbek´´. De sok idö kell ahoz, hogy elérjem öket.


Sajnos, tegnap már nem bírtam ki azt, hogy ne nyúljak magmhoz. Most úgy érzem, hogy az álmaimat nem fogom tudni megvalósítani és nagyon szégyenlem magam. Azért is szégyenlem magam, ha egy férfi tetszik. Röviden, minden, ami szexualitással kapcsolatos, szégyen a számomra. Ne értsenek rosszul, én nem vetek meg senkit azért mert szexel, stb. De ha én ilyesmit csinálnék, én nem is tudom. Elásnám magam szégyenemben. Most is így érzek.


Tudnék valamit tenni annak érdekében, hogy többet ne nyúljak magamhoz. Nagyon szégyenlem magam.


2020. jún. 28. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te?
2020. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm hogy fel dobtad a napom ! Jót nevettem :)))
2020. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a szex és maszturbáció akadályozhat abban, hogy sikeresen megvalósítsam öket. "


Pszichiáter.

Itt senki nem tud segíteni neked.

2020. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Edit: le



Nem vicc. De ha úgy akarod, nevess.

2020. jún. 28. 15:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kamu-e a kérdés vagy sem mindegy válaszolok ha ez érdekel

Minden maszti után elmész gyónni könnyítesz a lelkeden.Ennyi

2020. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze ennek az álmaidhoz?

Soha nem is akarsz szexelni?

Ha hívő lennél, tudnád, hogy házasságban nem bűn a szex.

2020. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok szexelni soha. Tudom, hogy házasságban nem. De szerintem az. Ez csak a véleményem.
2020. jún. 28. 15:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel ne legyenek nagy álmaid xd
2020. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves. De ilyen kommentárok nem érdekelnek.
2020. jún. 28. 16:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az - egyébként teljesen normális és egészséges - szexuális vágyaidnak az elfojtása sokkal jobban fog akadályozni a céljaid megvalósításában és egy kiegyensúlyozott, harmonikus élet kiteljesítésében, mint a megfelelő partnerrel, egészséges keretek között megélt szexualitás.


Szerintem a jelenlegi, a szexualitáshoz fűződő hozzáállásod miatt érdemes lenne terápiás segítséget keresned, de az általad leírtakból következtetve erre 99 % valószínűséggel nem vagy nyitott.


Te tudod. A te életed.

2020. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!