Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz pasiként..........?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasiként..........?

Figyelt kérdés

érdekelne (elsősorban lányok véleménye, tanácsa), hogy szűz pasiként alig 20 felett mennyire lehet labdába rúgni a lányoknál, ez hátrány-e, esetleg van-e előnye, és szerintetek probléma-e, ha online dolgokkal indítanék "gyakorlásnak"?

(elnézést, ha hülye a kérdés)



2020. jún. 29. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
hátrány, nem érdemes említeni
2020. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
De ha még most is szúz vagy, akkor nem tudsz csajozni és nem is vagy jó pasi szóval, sok sikert, nem lesz könnyű
2020. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Igaz nekem nem kellene szűz pasi, de van sok lány akit ez nem zavar
2020. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
természetesen nem az az oka, hogy még szűz vagyok, mert ennyire rossz lennék, más oka volt... iskola és egy olyan hely külföldön, ahol szigorú szabályok mellett semmi ilyen nem lehetett. ezt is számítsátok be
2020. jún. 29. 12:02
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
A lányok 101%-át zavarja és nevetséges számára, ha egy srác 20 felett szűz
2020. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem előny, nem hátrány, de ne úgy kezd az ismerkedést, hogy ezt megosztod vele. Talán amikor már jártok egy ideje.
2020. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Férfiként mondom és ez az én véleményem:

Ha egyéjszakásra utazol, hátrány.

Ha szerelemből akarod csinálni és a lány viszont szeret, akkor szerintem sokuknak nem lesz probléma.

De nyilván ne úgy menj oda, hogy "Szia! Szűz Szilárd vagyok, téged hogy hívnak?" mert lekoptatnak.

2020. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Nincs ráírva a homlokodra és nem fogja az ismerkedés során a nőket érdekelni. Neked mi alapján tetszik meg egy nő? Nos, látod rajta egyből hogy szűz vagy nem szűz-e vagy mi? Szimpátiát, vonzalmat ébressz és nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy-e. A gátlásosság, önbizalom hiány sokkal jobban zavarja a nőket.
2020. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Lepontoztalak titeket
2020. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#9 lehagytad az aláírásod:

"57F szűz"

2020. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!