Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiként nehéz találni olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként nehéz találni olyan párt aki hármasozna?

Figyelt kérdés
Régóta kipróbálnám de nem tudom holmlenne igazán erdemes keresgélni
2020. jún. 25. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Sztem nem nehéz. Itt is vannak páran, és különböző társkereső oldalakon is vannak.

L

2020. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, hogy nehezebb lenne, mint lányként. Elég sokan vannak, akik legalább 1x az életben ki szeretnék próbálni.
2020. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem, én találtam mindig, amikor akartam.
2020. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
nehéz, hidd el, én már csináltam párommal, és én vagyok a pasi. Ha te vagy a szingli pasi, akkor nagyon nehéz dolgod lesz, KIVÉVE, ha alapból tök jó pasi vagy aki bármikor talál magának nőt.
2020. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Jól kell kinézned ahhoz, hogy egy pár téged válasszon harmadiknak. A +1 férfi felállás a nő örömére történik ezért választanak mindig nők álma (magas, izmos, nagy farkú) férfit.
2020. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ... pl. hogy nézel ki, mennyire vagy szimpatikus stb.

Ha neten keresel akkor jó sokáig levelezgetni fogsz.

Ha meg lemész egy swingerbe akkor ha ott normálisan viselkedsz, egy átlag szintet megüt a megjelenésed akkor jó eséllyel be tudsz szállni többesekbe (attól is függ melyik klubba mész).

2020. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!