Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom szeretné ha szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szeretné ha szex közben nyakörv lenne rajtam, milyen fajtát vegyünk? Aki próbálta, milyen így a szex?

Figyelt kérdés

elég sok fajta van kicsit elvesztem a szex shopok kínálatában.

tudnátok adni tanácsot melyiket érdemes venni, játszadozás céljából?

ezek közül kéne választani:

- zárható lakattal vagy nem

- bőr vagy műanyag

- párnázott vagy sima

- vékonyabb vagy nagyon vastag fajta (ez néz ki a legjobban de nem nagyon kényelmetlen?)


melyik miért jó? és melyik rossz v kényelmetlen?


jó lenne ha hosszútávon nem lenne túl kényelmetlen.



2020. jún. 29. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
mindenképpen bolhairtós
2020. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Kutyának érzed magad? Mert ha igen elég sok fajtát láttam az egyik kisállatkereskedésben
2020. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is most készülök venni...


Én hátul csatosat akrok mert a kulcsot elhagynám.


A bőr szerintem szebb, és tartósabb mint a műanyag. Meg engem megnyugtat hogy a shibaris olló szükség esetén viszi.


Attól is függ mennyit lesz rajta, és mit játszotok.

A position collar inkább D/s hez jobb, folytogathat bizonyos pózokban.

2020. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

- Felesleges rá lakat, mert csak lötyögni fog rajta és zavarni fog. A lakatos nyakörv másra való (24/7).

- A bőr jobb mint a műanyag.

- Inkább párnázott.

- 4-5 cm vastag elég, a túl vékony hamarabb bevág és nyomot hagyhat.


S a legfontosabb: NE húzzátok túl szorosra, ne fojtogasson. Aki felteszi rád az legyen tisztában azzal, hogy milyen szorosra húzhatja, hol vannak a nyaki erek (aorta és artéria egyaránt) és milyen a légutak elhelyezkedése. NE játszatok légzéskontrollt.

2020. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Hány évesek vagytok?
2020. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen műanyag. Az gagyi, és kényelmetlen is.

Szex shoposat se, az is mind gagyi, (röhejesen hamar tönkremennek) és ahhoz képest minden irreálisan túl is van árazva.


Ha hosszú távban gondolkoztok, akkor készíttessetek el egy egyedi darabot kellőképpen széles bőrből, (pont a túl vékony az ami bevághat és kényelmetlen), saját ízlés szerint. (pld. legyen-e rajta és hol karika, szegecsek, triskelion, vagy más dísz, fekete legyen vagy más.)

Vannak BDSM klubokban kifejezetten bőrműves szakemberek, akik erre specializálták magukat. Érdemes felvenni velük a kapcsolatot.


A lakat felesleges, szex közben csak zavaró lehet.

Párnázottat én még nem láttam, de mivel nyakörv és nem bilincs (értsd.: nem funkciója hogy szorosan tartson, korlátozzon a mozgásban) nem látom nagyon fontosnak, hogy párnázott legyen.

2020. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A párnázott inkább pet playnél kell, ahol pórázon vezetgetnek. Vagy ha nyakörvet fogva oráloztatnak valakit. Amíg nem elöl hanem hátul van a nyomás, és nem ész nélkül csinálod, addig lehet azt picit fogni, csak finom utalás féle képpen.


Vannak olyanok is amikre kis kristályokból mindenfélét ráítak, van amin névtábla van, vagy tüskék, virágok, harang, stb.

Igazából ezek stílustól függenek.

2020. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem érzitek magatokat undorítónak?

Az állatoknak kell nyakkörv nem az embernek. Istenem mennyi perverz aberált él köztünk.

2020. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!