Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! 175cm és 100kg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 175cm és 100kg vagyok. 22/Nő Nagyon sok pasi megbámul, pedig nem öltözködöm kihívóan. Vajon, csak sexelni akarnak, vagy valóban tetszik neki a kinézetem?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 11:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%
Rengeteg oka lehet annak, hogy megbámulnak és az sem biztos, hogy mindenki ugyanazért. Ismerek jó alakú, hasonló paraméterekkel rendelkező nőt, akin bár látszik a túlsúly, de helyes arca van és csinosan öltözik. Soha nem volt gondja a pasizással. Mások meg ennél vékonyabban se kelendőek. Szóval ezt így ennyiből nem fogjuk tudni megválaszolni. Tegyél fel képet az alakodról, akár arc nélkülit, és máris előrébb leszünk.
2020. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

akkor mutatom

ez egy aktuális kép:

[link]


köszi azért a kedves válaszokat is :)

2020. júl. 3. 13:16
 13/32 anonim ***** válasza:
76%
Te szerintem nagyon rendben vagy. :)
2020. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
61%
Megelőlegeztem Neked hogy csinos vagy, erre a sok hitetlen bugris lepontozott. :D A kép alapján tényleg jó csaj vagy.
2020. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
32%

#10: Milyen jó, hogy te a gép mögül, ismeretlenül, három mondat alapján le tudod szűrni, hogy ki az álszent :D :D

(8 voltam)

2020. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
26%
Kövér vagy,ráadásul 175 cm,godzillák kevés pasinak tetszenek ám.
2020. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
66%
Őszinte leszek,én is meg szoktam nézni az ilyen lányokat(és még elég sok ember rajtam kivül),ami eszembe jut egyből,az hogy hogy lehet így elhízni ilyen fiatalon,és vajon hogy fog kinézni ez a szerencsétlen 40 évesen.
2020. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
49%

Most mi is a célod tulajdonképpen?

Hogy az elképzelésed,izlésedhez való válaszokat elismerd,a többit meg kioktatóan,és méltatlankodva elutasítsd?

Akkor mi a sz..nak kérdezel?

Nekem se jön be a száz kilód.És ez nem is kell,hogy tetszen se neked,se bárkinek ,mert nem érdekel.

Ettől függetlenül nem állok neki bámulni ,mint egy idióta,aki nem látott életében jó nőt,vékonyat,vagy 100 kilós nőt,vagy firfit,feketét stb.

Persze tapintatlan tuskók mindig vannak,akik guvasszák a szemeiket,dehát ez egy ilyen hely.

2020. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
A kép alapján határeset, egész csinos vagy. De ugyanaz jut eszembe, mint a #17-esnek. Hogy lehet fiatalon kövér egy ember, ha nem betegség miatt az???
2020. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Szánalmas a gyakori, ez egy 22 éves, erősen elhízott nő...
2020. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!