Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! 175cm és 100kg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 175cm és 100kg vagyok. 22/Nő Nagyon sok pasi megbámul, pedig nem öltözködöm kihívóan. Vajon, csak sexelni akarnak, vagy valóban tetszik neki a kinézetem?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 11:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%

Elhiszem hogy megbámulnak, hogy mekkora nagy kétajtós szekrény vagy! Az ilyen yetiket én is csak azért szoktam megnézni...

Szerintem hízzál még egy 30 40 kilót, hidd el, még többen meg fognak bámulni.

2020. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Ki tudná ezt kép nélkül megmondani?Lehet hogy egy bányarém vagy és azért néznek,de nézhetsz ki szexisen is,bár elég nagy súlyfelesleged van.
2020. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomból nincs hiány... Számos oka lehet, hogy miért néznek meg.
2020. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Huh de tapintatosak az elöttem szólók. De ettől függetlenül nézhetsz ki szépen, lehet, hogy ezért bámulnak meg, de tényleg, lehet az eleenkező eset is, hogy csak a súly miatt.
2020. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
62%
Én maximum azért bámulnálak meg, mert egy anyakoca vagy. 190 cm vagyok, 98,5 kg, de még 5 kilótól én is szeretnék megszabadulni. Rendszeresen sportolok, egészségesen eszek. Képzelem, te mennyit sportolsz, miket eszel. Ki nem állhatom a lusta, zabagép embereket.
2020. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Csak mondom hogy 8 éve focizok aktívan, nem látszik rajtam.. általában 75-80-nak néznek..

csak azt ne mondjátok, hogy senkinek sem jön be a molett csaj? Olyan pasim is volt már aki attól indult be, hogy nagy kerek a popsi. Szóval nem is értem a fiatal férfi társadalmat.

De azért köszi a kevésbé értelmes válaszokat..

2020. júl. 3. 12:06
 7/32 anonim ***** válasza:
76%

Emberek, nem azért, de mindenkit lehetne kritizálni, bármi miatt. De ez olyan lelki károkat tud okozni. Azért mindenki tartsa meg a sértegetéseit magának. Ráadásul olyan könnyű a képernyő mögül "anonim" névvel oltogatni, úgy, hogy senki nem látta őt élőben, vagy képről a válaszolók közül. Kérlek, legyen már bennetek valami emberiség. Ráadásul vannak olyan molett emberek, akiknek egészségi problémái vannak, és azért több rajtuk a kiló. Vagy csak a genetika miatt. Én például nem tudok hízni, akármennyit eszek, tartom az 55kg-mat a 173 cm magasságomhoz. Bár én egy srác vagyok, de akkor is. Ráadásul az elhízott férfiakat így nem elemzik ki, csak a nőket. Pedig mindenki magába nézhetne, lesz valami, amivel nem vagyunk megelégedve magunkkal.

Egy 18 éves meleg fiú. (Tudom, hogy más kategóriában vagyok, de szerintem ehhez nem is kell heterónak lenni, hogy ezt leírjam)

12:00 voltam

2020. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
54%
Pont ma voltam egy cégnél, ahol egy hasonló lány volt és nagyon bejött. Arányosan volt molett, arcra szép volt. Igen, szexuálisan izgatott (én teljesen átlag alkat vagyok: 182/78), de ha amúgy is passzolunk (agyban, mentalitásban), akkor természetesen párkapcsolatban sem okozna gondot ilyen alkat.
2020. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
Ha összességében jól nézel ki, nem vagy szétfolyva, csinos arcod van, mellette van kisugárzásod, jó eséllyel nem az alkatod miatt néznek meg, hanem mert vonzó vagy.
2020. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%

Hát én meg úgy látom, hogy aki őszinte, az enyhén szólva nem tapintatos, akik meg leírják, hogy bizonyára milyen szép és szexi vagy, azok meg úgy gondolom , hogy álszentek... Kíváncsi lennék, hogy milyen csajokat néznek meg jobban, mármint olyan célból,hogy tényleg szexuálisan izgatóak is számukra.

1# es vagyok

2020. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!