Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! 175cm és 100kg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 175cm és 100kg vagyok. 22/Nő Nagyon sok pasi megbámul, pedig nem öltözködöm kihívóan. Vajon, csak sexelni akarnak, vagy valóban tetszik neki a kinézetem?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 11:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hát a kép alapján nem létezik, hogy 100 kg vagy. Nagyon jól nézel ki.
2020. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Ezek az itteni pasik bármit megbúbolnának amin luk van..


Kedves kérdező, az hogy megnéznek, nem jelenti hogy meg is másznának. ha rózsaszín törülközőt kötök a fejemre, és trombitálva sétálok végig a főutcán, engem is sokan meg fognak nézni, de a barátom nem akar majd közülük egyik sem lenni.

2020. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt az első gondolatom,hogy nem vagy 100 kg.

De csinos vagy!

2020. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Elég kellemetlen, amikor pont úgy jön ki a szituáció, hogy ránézek valakire és még azt hiszi, hogy azért, mert tetszik. Közben lehet teljesen mást néztem, vagy pont azért mert nem tetszik. A múltkor pont azt néztem, hogy egy lánynak nagy melegben meki előtt a pulcsi a derekára volt kötve és igencsak túlsúlyos volt. Hát nem tudom... én ebből 1 következtetést vontam le: szégyelli a testét, mert megpróbálja takarni, csak tenni már keveset tesz a dologért, ha a mekiben áll épp sorban... Ha rám nézett volna pont olyan, mintha a seggét néztem volna meg. Nem kell egyből mindjárt ilyenekre gondolni.

Nekem a vékony lányok tetszenek, ezellen nem tudok mit csinálni. Nem szeretnék és valószínű a jövőben se fogok telt/kövér lányokkal szexelni. Ez még buliban jónéhány feles után se változott meg nálam. Ettől függetlenül nézhetek fiúra is. Akkor meg már meleg vagyok? Nem kell ezeket túlgondolni szerintem. Nagyon sokszor volt már olyan szituáció is, hogy valaki mutatott valakit, hogy hogyan néz ki és nem azért, mert szép, hanem épp ellenkezőleg...

2020. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Igen, kover vagy. Nem azert neznek meg, mert hu de szexi vagy. De a kerdes sem azert irodott ki ahogy latom, hogy valoban erdeklodj, hanem csak amolyan onigazolaskent. Nekem mondjuk nem gond, csak magadnak nem tudom meddig fogsz meg tudni hazudni. Oltozkodni szepen oltozkodsz, de hogy az alakod minden csak nem megbamulando... :D
2020. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Tök mind 1 ki milyen magas vagy hány kiló. Azt szokták bámulni akin van valami szokatlan vagy figyelemfelkeltő ami elkapja a tekintetet.
2020. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
32%

"Vajon, csak sexelni akarnak, vagy valóban tetszik neki a kinézetem?"


Igazabol ezt nem lehet megmondani, mert hat abszolut szemely fuggo, kinek mi tetszik, vagy nem tetszik, hogy tetszik.

Annyit lehet biztosan kijelenteni hogy szexualis ertelembe biztosan bejosz a ferfiaknak. Tuti hogy a ferfiak 98 %-a szexualisan izgalmasnak tart egy ilyen megjelenesu not. Valojaban szerintem 100 %-a, de adjunk 2 %-ot a ritka hulyeknek. Sajnos ez van, ranezesbol nem lehet kulonvalasztani a csak szexualis erdeklodest, az altalanos tetszestol, szimpatiatol.

2020. aug. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#27

Melyik bulvárcikk, vagy nem megbántani akaró barátod, vagy hasonló problémában szenvedő lány/lánycsoport mesélte be ezt neked? Esetleg saját magad? Ja biztos én vagyok a 2%. Hát elég érdekes, csak a barátaimból kiindulva is. Fordítva kissé helytállóbb lenne. Lehet gonosz vagyok: semmi vonzó dolgot nem látok egy kövér nőbe. SEMMIT. Lehet ránézek, de ugyan úgy a 90 évesre is és nem azért mert tetszik...

Igen, van akinek az esete. Nem tudom hány százalék, de akad bőven. De azért ne meséld már be magadnak, hogy 98%, sőt valójában 100% így gondolja. Nevetséges és elszomorító általában a komment szekciók és fórumok, hogy az emberek valójában mit gondolnak/gondolhatnak. Milyen képzeletvilágban élnek, vagy mennyire buták egyes esetekben, ami élőben meg sem mutatkozik feltétlenül, max mélyen ismerve. Nem arról van szó, hogy valaki véleménye, per pillanat ízlése nem egyezik az enyémmel. Az más kérdés. Lehet vitatni, ízlést mondjuk értelmetlen, de mint tényként írni, állítani...

2020. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
32%
Egyaltalan nem a tulsullyosagot akartam megmagyarazni, pozitivnak beallitani. Pusztan csak a ferfiak alap szexualis osztonebol indultam ki. Az tiszta sor, hogy azert sokan volnanak akinek nem tetszene, nem volna szimpatikus, nem akarnanak ilyen baratnot. De most pusztan csak a szexualis tetszesrol, a szexualis kivancsisagrol beszeltem. Nem tudom elkepzelni, ha egy szallodai szobaban(semleges biztonsagos helyen) megjelenne egy ilyen csaj, meztelenul, kulturaltan, tisztan, egy "szexelunk ?" kerdessel, hogy lenne barki aki visszautasitana. Es azt mondana neki, hogy olyan kover vagy, hogy keptelen volnek veled szexelni. Az altalanos szexualis oszton alapjan, szerintem boven a kivanatos kategoriaban van, ezert furcsalnam ha volna aki visszautasitana hogy megdongesse a csajt.
2020. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én igen, elutasítanám! Egy valamire tudnék gondolni, hogy hogyan mentsem magam a szituációból, hogy ne bántsam meg őt. Nálam nincs olyan, hogy feleségnek/barátnőnek ez az alak, alkalmira más is. Én pl ezt nem tudom teljesen megérteni, nekem ugyan az az ízlésem. Nincs ilyen szexuális alap ösztön bennem, hogy vonzódni tudnék hozzá. Ez így nagyon csúnya lesz, de szexuálisan valamiért nem látom bennük a nőt, semlegesek teljes mértékben. Fontos kiemelnem, hogy nőnek tekintem, csak szexuálisan semlegesek. Szívesen elbeszélgetek, barátkozok velük és minden ilyesmi, de semmi több. Még mondhatni könnyű is, mert zavarba se tudok jönni. Nem tudom miért olyan nehéz ezt elhinni, hidd el semmi okom sincs a hazudásra ismeretlenül. Végig is gondoltam sajnos a szituációt, még leitatva se jönne ez össze.
2020. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!