Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Félhivatásos" lányok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Félhivatásos" lányok mennyire vannak, és hol lehetne velük ismerkedni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy szívesen lennék olyan lánnyal, aki nem hivatásszerű prostituált, de nem zárkózik el attól, hogy adott esetben pénzért lefeküdjön valakivel. Egyszerűen jobban izgatna egy ilyen lány, mint egy sima prosti. Szerintetek sok ilyen lány van? Ha igen, merre találhatóak?

2020. júl. 4. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Erre én is kíváncsi lennék!
2020. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha van itt ilyen, várom privátban!
2020. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Találtam már sok ilyet, többek között itt is!
2020. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én több lánnyal is voltam így rendszeresen. Velem csinálták pénzért, de nem tudok róla, hogy mással is, vagy ha mégis, akkor sem sokakkal, nem hivatásosként.


Ehez csak annyi kell, hgy valamennyire megismerkedj egy lánnyal, és legalább kicsit szimpatikus legyél neki. És ha azt a szintet nem is éri el a vonzódás, hogy ingyen veled legyen, pénzért van akik megteszik. Találni úgy lehet erre valakit, hogy ismerkedsz lányokkal, mindegy hol, kikkel, szerintem akármilyen lányokkal ismerkedsz ugyanolyan arányban vannak köztük akik nyitottak erre. Szerintem egész sokan belemennek ilyenbe, én akiknek eddig ajánlottam, annak kb fele belement, pedig nem is fizettem sokat. Persze eleve csak olyanoknak ajánlottam, akiken láttam, hogy nem taszítom őket, de azt sem éreztem hogy vonzódnának hozzám, és így pénz nélkül biztos nem lett volna semmi.


Csak annyi a lényeg, hogy ne ezzel kezd az ismerkedést, hanem valamilyen más céllal ismerkedj, pl párkapcsolati céllal, aztán akivel nem jön össze, felajánlhatod ezt. Vagy bármi más céllal megismert lányokkal is lehet ez, én pl a hobbim kapcsán ismertem meg lányokat. Neten is ismerkedhetsz vagy élőben, mindegy.


Belegondolva lehet az is segített nálam, hogy ezekkel a lányokkal nem volt közös ismerősöm, biztos könnyebben belemennek, ha nem félnek attól, hogy rossz hírük lesz.

2020. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer tettem egy bizonyos szexuális dolgot pénzért, de nem csináltam belőle rendszert :)
2020. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Én már sok lánynak fizettem ki így százezreket.. :)
2020. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már csak az a kérdés, hogy hol vannak ezek a lányok...
2020. júl. 4. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy lány teljesítette a kérésem, nem is kért sokat, és szex sem kellett.
2020. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt innen egy lány akivel háromszor taliztam és mind a három alkalommal lábfétis volt és leszopott és elmehettem a szájába. :)

Illetve egyik alkalommal elől hátul kinyaltam.


Kapott érte 120.000 Ft-ot összesen.

2020. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

puncs.hu-n találtam ilyen partnert, akivel néha csináltam ilyet, csak izgatott, hogy milyen lehet pénzért szexelni, nem akartam ebből élni, inkább az volt a lényeg, hogy kipróbáljam

szerintem ott te is találsz ilyen lányt

2020. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!