Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes ápolónők miért adnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes ápolónők miért adnak olyan feltűnően a külsejükre? Mi a céljuk vele?

Figyelt kérdés
Feltűnt már nekem, hogy sok ápolónő feltűnően jól néz ki. Lehet némelyik az orvosoknál akarhat így bevágódni, hogy jobban előléptessék,stb? Vagy fel akarnak szedni valakit? Mondjuk pénzes beteget vagy orvost? Tudom, hogy sok embernél alapból is fontos a jó megjelenés, de bizonyos ápolónők mintha kicsit túlzásba vinnék ezt.

2020. júl. 4. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Miért hiszik azt egyes férfiak hogy a nők minden esetben a férfiaknak akarnak tetszeni?

Magunknak akarunk a legtöbbször tetszeni. Szeretünk igényesek lenni és jó érzés foglalkozni a megjelenésünkkel.

2020. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Anyum kórházban dolgozik, (nem ápoló). Látom őket elég gyakran, mivel mindenki klumpában és pizsamában melózik, hosszú vagy festett körme vagy kiegedett haja nem lehet, valamit kell csinálni, hogy ne érezzék magukat slamposnak. Legalábbis nekem ez a teóriám.
2020. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Én nem tudom de feküdtem kardiológian pár napig hála istennek és kitartásomnak, eléggé izmos vagyon, mondhatni nincs is anyagi problémám másnapra a nővérek “ ki voltak kérazva” :D aranyosak nagyon hálás is vagyok nekik, de amúgy igen van benne valami :) de minden elismerésem az oveke:) 30f
2020. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Mert "nőből vannak" és mert szeretnének csinosan kinézni. Szerinted ha egy tetszőleges szakmában dolgozó nő csinosan öltözködik, ad a megjelenésére akkor azt csakis azért teszi mert "fel akar szedni" valakit?


#3-as a hozzászólásod második fele teljesen korrekt, bár ahogy Bástya elvtár s mondaná szerénység... szerénység...

2020. júl. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb csinosnak lenni, ha nem egy koszos munkáról van szó.
2020. júl. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Miért ha egy eladó szépen felöltözik, akkor előre akar jutni. Ha egy közgazdász szépen felöltözik, akkor fizetésemelést akar. Nem!!!


Érdekelne, hogy a férfiak fejében hogy áll össze ez a gondolat.


Ha egy férfi mérnők szépen felöltözik, akkor a nő aki házat akar terveztetni, azonnal meg fogja bízni? Nem!


Mi nők magunknak öltözünk és nem a kinézetünkkel tudunk előre jutni. Van eszünk is!

2020. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eü. szakon tanulok, gyakorlatokon én is odafigyelek, hogy jól nézzek ki. Semmi hátsó szándék nincs a dologban, egyszerűen csak a legtöbb ember szeret igényesen megjelenni a munkahelyén, ha emberekkel dolgozik. A nagymamám fodrász, a mai napig is zuhanyzik és sminkel munka előtt, pedig többnyire idős hölgyek a vendégei és már 70 elmúlt ő is. Senki nem akarja, hogy a betegek vagy a kollégák összesúgjanak a háta mögött, hogy milyen izzadtságszaga van, szőrös a lába vagy zsíros a haja.
2020. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Emberekkel érintkeznek. Gondolom, te sem örülnél, ha egy elhanyagolt, izzadt, ápolatlan sárkány ápolna.

Én még attól is viszolygok, ha cukrászdában, vagy bármilyen pultnál elhanyagolt kinézetű az eladó. Az ember ezekből semmi jóra nem asszociál. Magyarán, gusztustalan.

2020. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ápolónő,de tanultam ápolástant,és emlékszem,mikor mondta a főápoló,hogy nagyon fontos hogy mindig kedvesnek kell lenni,a körmöknek tisztának kell lenni,a hajnak pedig rendezettnek.Tehát elvárás is.
2020. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek nagyon. 😍❤️
2021. ápr. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!