Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha már nem élvezem a szexet? Meg lehet menteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolat, nem tudom mióta van ez így, mert fokozatosan történt, de mostanra már ott tartunk, hogy az előjáték alatt várom a végét és sajnos sokszor ennek látható jele is van (nem vagyok elég nedves). Eleinte amikor jelentkezett ez a gond sokat beszéltünk róla, a barátom nagyon nyitott volt, sok klassz dolgot kipróbáltunk, de semmi se használt. Szeretnénk lassan házasságot és gyereket, de teljesen el vagyok keseredve, hogy ilyen fiatalon (27) nem kellene ennek így lennie. A szakításban sem hiszek, egy hosszú kapcsolatomnak már lett ugyanilyen gondok miatt vége, amit utólag nem is bánok, de a mostani kapcsolatom ezen kívül minden téren tökéletes, szeretem a barátomat és lehet a következő kapcsolatom is ugyanide jutna. Egyébként a problémámtól függetlenül gyakran van köztünk intimitás, részben azért, mert nem szeretném, ha a barátom máshol kapná meg azt, amit itthon nem, másrészt pedig sokszor nagyon is élvezem a testiségeket pl.csókok, orális szex stb csak konkrétan, ha aktusról van szó akkor megy el a kedvem. Volt már valakinek hasonló gondja? Sikerült valahogyan megoldani?

27/L


2020. júl. 5. 00:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szedsz fogamzásgátlót?

Az is okozhatja a libidó csökkenést.

Én is ilyen helyzetben vagyok. Egyszerűen nem kívánom a párommal a szexet, viszont amúgy meg kívánom...

L

2020. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
31%

11es ez mit jelent?-

" nem kívánom a párommal a szexet, viszont amúgy meg kívánom..." Hogy lehet amúgy kívánni?

2020. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
35%

Te sose voltál szerelmes a párodba és sajnos ez lett a vége.

Kb így vannak a 80 évesek is, nagyon ragaszkodnak egymáshoz, de a kézfogáson , simogatáson kívűl már semmi nincs.

2020. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!