Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a pasinak, hogy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a pasinak, hogy még szűz vagyok 29 évesen vagy ezt jobb ilyen idősen titkolni?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon ismerkedtünk meg, délután fogunk találkozni. Szűzhártyám már nincs meg, rendszeresen masztizok vibrátorral, így remélem vérezni nem fogok.

2020. júl. 5. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jobb ha elmondod,mert ha először lesz benned akkor jobb ha óvatosan csinálja.
2020. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen, alapozz hazudozásra egy kapcsolatot... idióta.
2020. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, ha esetleg emiatt visszautasítana, később biztosan elmondanám neki.
2020. júl. 5. 12:42
 4/11 A kérdező kommentje:
És azt sem, hogy azt gondolja, valami mentális vagy egyéb problèma vagy vallási ok miatt maradtam ilyen sokáig szűz.
2020. júl. 5. 12:43
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Ne mondd hogy szűz vagy, csak azt, hogy tapasztalatlan. Ne vesézd nagyon, csak valahogy így;

Szeretném elmondani, hogy elég tapasztalatlan vagyok, szóval erre számíts.

2020. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Persze direktben hazudni sem kell. Ha rákérdez hogy szűz vagy-e, mond meg hogy igen, de használtál már vibrátort, szóval a szűzhártya már nincs meg.
2020. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Á.Zoli ***** válasza:
Tudni kellene, milyen a hozzáállása ehhez. Ő mennyire számít tapasztaltnak, stb. Ha ez miatt elhagyna, akkor nem is kár érte. Semmiképp se hazudj, inkább csak hajlítsd az igazságot és később azért majd mondd el neki.
2020. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy az nem szégyen, inkább értékelni fogja, ha normálisan gondolkodik.
2020. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az jó ötlet, hogy szűz helyett viszonylag tapasztalatlant lehet mondani, az valamiért nem él akkora stigmaként az emberek fejében. Az a baj, hogy én is találkoztam olyanokkal, akik alapvetően értelmesek voltak, de ehhez a témához úgy álltak hozzá, hogy atyaisten, szűz, tuti valami baj van vele, kuka.
2020. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem mindenképpen mond el neki!:)

Semmiképp ne halogasd, ez 29 évesen szerintem becsülendő, mintsem szégyen, vagy gáz!

Ha normális a pasi, s nemcsak a szexre megy, akkor hidd el nekem, hogy nagyra fogja értékelni, hogy ő lesz neked az első!

2020. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!