Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha soha nem derülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha soha nem derülne ki, mi lenne az az összeg (ha van ilyen), amiért bevállalnátok szexet egy átlagos férfival?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 18:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
Van az a pénz.
2020. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Minden lánynak megvan az ára.
2020. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Le leszek pontozva, de nincs az a pénz. Nem szexelek kapcsolaton kívül. Kapcsolaton belül is kvasok idő kell nekem ehhez. 20l
2020. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Az átlagos férfi nem lenne akadály, és érzelmekre sincs szükségem a szexhez, szóval alapvetően benne lennék akár ingyen is, ha szimpi a srác, viszont ha már pénzbeni összeget kéne megszabnom, akkor az biztosan több lenne, mint amit bárki kifizetne nekem ezért (főleg ismerve egy átlagos lakásban fogadó szexmunkás tarifáját). Ha már valami miatt úgy döntök, hogy pénzre van szükségem és ilyen módon szeretném megoldani, akkor minimum olyan összeget szabnék meg egy ilyen alkalomért, ami tartósan segítene csomó anyagi gondomon vagy célomon, ez pedig nem pártízezer forint.
2020. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pènz.
2020. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%
Abban a pillanatban hogy fizetsz érte prostituálttá tetted az adott lányt. Ne pénzért akarj dugni, hanem szimpátia alapon. Hidd el, hogy sokkal több boldogságot hozna az életedbe.
2020. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
Szimpátia alapon? Még a kaparós sorsjegyen is több az esély a főnyereményre.
2020. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

kicsit másképp fogalmazva:

Van egy pasi aki ezek szerint nem ronda, de nem is jön be a csajnak.

Van e akkora pénzösszeg, ami miatt széttenné a lábát és tuti, hogy nem derülne ki?

Hát persze, hogy van! És ez az összeg minden nap változik.

Ha mondjuk a csajnak nagyon kell az új Iphone, de nem teheti meg, akkor hidd el, el fog gondolkozni rajta (persze letagadja, hogy emiatt fekszik le veled, de azért kell neki)


És aki azt írja, hogy nincs az a pénz, annak is ha egy családi házat ajánlasz fel, ahol a szeretett szülei tudnak lakni... 2 másodpercig sem fog gondolkozni.

2020. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: tényleg nem gondolkodnék,mert nem vállalnám el. Tanulok,megszerzem máshogy a pénzt ha szükséges, de nekem a szexnek semmi köze ehhez. Pénzt máshogy is lehet szerezni,és nem vagyunk gazdagok,de megélünk. Ha ajándékba adnák nem utasítanám vissza,de nem szorulok pénzre ilyen módon.

Azt viszont nem mondtam,hogy csak és kizárólag érzelmi alapon szexelnék valakivel,és lefeküdnék az átlagos férfival,de nem pénzért

2020. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ha mondjuk a csajnak nagyon kell az új Iphone, de nem teheti meg, akkor hidd el, el fog gondolkozni rajta"

Igaz nekem nem a legújabb iphone kellett, csak egy 65 ezres telefon, az is azért mert a régit 2 év után tönkretettem, de inkább 2 hónapig diákmelóztam.

2020. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!