Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátomnak az a fétise, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak az a fétise, hogy megdug, miután velem volt egy másik férfi. Ez normális?

Figyelt kérdés

Furcsállom a dolgot, na meg azt sem tudom kivel feküdhetnék le, mielőtt vele is szexelek.


19L


2020. júl. 8. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Simán hülye az.

HA neked tetszik akkor csináld , de ez nem normális. Majd lesz még ott kkor ettől hülyébb ötlet is.

2020. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden vagyam, hogy egy haverommal egy csajt nagyon megcsinaljunk. De azert ez amit irtal nekem is fura. A jelenlegi paromat biztos nem tennem ki ilyennek, ha meg ez is lenne a vagyam, illetve a sajat “fetisemnek” sem tennem ki. Az en paromhoz csakis en nyulhatok hozza, ez a normalis hozzaallas. :)

23F

2020. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Van akit izgat, van akit nem. Ha benne vagy, menj bele. Én belemennék a helyedben
2020. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám normálisnak, de hát kinek mi a normális.

De ahogy látom ez kicsit sem lenne neked ellenedre. Akk meg mi a kérdés?

L

2020. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen beteg a palid, de én nagy szívű vagyok, tehát ha úgy van kisegitelek! 😀😀🤭

F

2020. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
A jó csaj vagy, én bevállalom.
2020. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"bevállalom"


Milyen nagylelkű úriemberek vannak itt :)

2020. júl. 8. 14:33
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem normális
2020. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

“Egyik fiunak az a fetise, hogy kikotoz es megdug. Felbe hagyja, elmegy enni, kavezni, majd athivja a haverjat. Bekotozi a szemem es vagy o vegez velem vagy a haverja.”

Multkor egy csaj igy keresett meg engem mikozben van baratnom, hogy lennek e a “haver” ebben a szerepben. Szerintem keresse fel a baratod oket 😅

23F

2020. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem átlagos vágy, de hogy mi a normális és mi nem... Normális az ami nem jogszabályba ütköző, egészségre nem ártalmas és minden résztvevőt izgatja, kívánja.

A pasidnak enyhe cuckold fétise van, ha neked is tetszik a dolog akkor egészségetekre, csak használj majd óvszert.

2020. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!