Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnál az normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál az normális?

Figyelt kérdés

Már egy ideje együtt vagyunk, és tényleg nagyon szeretjük egymást. Eleinte azt mondta, hogy maximum heti 3 szex lenne jó, múlt héten volt az első, és eléggé élveztük mindketten. Azóta hétvégén nála aludtam, kora délután mentem, hogy tudjunk filmezni is, és közben lefeküdtünk, aztán este kimentünk még a kutyusával, segítettem főzni, és késő éjjel olyan 11 óra tájban megint megtörtént. Aztán ott aludtam náluk, és reggel a barátom megint elkezdett simogatni, és az ott tartózkodásom alatt harmadjára is lefeküdtünk. Ez normális, hogy ennyi van? Egyszerűen ha hozzám ér, azt se tudom hol vagyok, és nem tudok visszakozni


20/L


2018. szept. 30. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Valakik mindennap szexelnek vagy naponta akár többször is még 10 év után is. Teljesen normális, az nem lenne normális ha nem szexelnétek.
2018. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális. A kapcsolat elején mindenki többet akarja, majd pár év után már nem biztos h ennyi lesz.
2018. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván élvezi a dolgot, ezért csináljátok ennyit.

Majd idővel ezek ritkulnak.

2018. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azzal jön hogy idővel ritkulnak pedig ez nem mindegyik párra igaz. Mi is szinte mindennap szexelünk 15 év házasság után.
2018. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd meghízól akkor meg kalap/kabát
2018. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, az első igazi lánnyal rengeteget szexeltem, mást sem csináltunk, hétvégente odáig fajult a dolog hogy ki sem mozdoltunk, rendeltük a pizzát is hogy együnk valamit, már a farkam is megfájdult és működés képtelenné vált teljesen. Ehhez rengeteg szex kell, rengeteg... Csodálatos volt, ne fogjátok vissza magatokat☺️😉😇...
2018. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!