Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti hogy álltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy álltok a nőkhöz mikor az első szexre kerül a sor?

Figyelt kérdés

Alkalmi szexről beszélek. Ez lehet rövid vagy hosszú távra tervezett is, az mindegy:

Az van bennetek, hogy jól akartok teljesíteni, elkápráztatni a csajt, hogy neki is jó legyen és utána áradozzon hogy úristen mennyire jók voltatok, sose kúrt még ilyen jót stb VAGY úgy álltok hozzá hogy magatokra gondoltok, kiélvezitek a szexet, hogy megszereztétek a nőt, persze foglalkoztok vele is kicsit de nincs bennetek az hogy jól akartok teljesíteni, mert a lényeg hogy végre megdughatjátok.


Kíváncsi vagyok, milyen gyakori lehet, hogy jó is a szex egy ilyen laza ismerkedés során, hisz ha nem kapcsolatra ismerkedtek, nincs akkora tétje a dolognak, mindenki a maga érdekeit nézi, a laza szex tulajdonképpen egymás kölcsönös kihasználása. De vajon mennyien vannak akik ilyenkor is odateszik magukat és szenvedélyesek önzetlenek, kényeztetik akár hosszan is a nőt?



#csakőszintén
2020. júl. 8. 23:20
 1/10 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Én úgy állok hozzá, hogyha már egy nővel eljut(nék)ok oda, hogy lefekszünk egymással akkor megtennék minden tőlem telhetőt, hogy ő is élvezze és kellemes legyen számára. Szerintem tökre alap, hogy odafigyelünk a másikra és kielégítjük valamilyen módon. Ha például magával az aktussal nem megy, akkor orálisan vagy kézzel vagy akármi, de szerintem tényleg alap, hogy ennyire tiszteljük a másikat.
2020. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki azt fogja írni, hogy törekszik arra h jó legyen a csajnak, pedig legtöbbször csak magukra gondolnak.
2020. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én úgy vagyok vele, hogy jót akarok szexelni és fontos, hogy ő is élvezze
2020. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
69%
Kielégítem a fétiseim, és ennyi. Ha ez a nőével egybeesik, külön öröm.
2020. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én csak komoly kapcsolatban utazok, de már az első szexnél apait-anyait beleadok. Célom a nő maximális élvezethez történő juttatása, egyszerűen azt akarom, hogy azt mondja, érezze, én qrtam meg eddig a legtökéletesebben és, hogy emiatt (is) ne akarjon más férfit. Azt szeretném, ha szétélvezné az agyát, és bármire hajlandó vagyok a pisi kaki szexen kívül, hogy a csúcsok csúcsára juttassam minden szeretkezéskor. 32F
2020. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem ezt a felvetést... Ha én élvezkedem a lány testén, az neki miért ne esne jól? Pl. imádok nyalni és minden alkalommal jól kiélvezem a dolgot. Még nem találkoztam olyan lánnyal, aki önzőségnek tekintette, hogy nyalogatom a punciját.

Hogyan lehet a szexben önzőnek lenni, ha két ember kölcsönösen vonzódik egymáshoz? Akármit csinálunk egymással, amíg az nem agresszív és bántó, addig élvezzük.

Akkor is élvezetet nyújtok, ha csak arra gondolok, hogy élvezkedni akarok a lány testén, mivel ő is vonzódik hozzám.

Szóval fura ez így nekem...

2020. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Az egyéjszakásokkal is úgy dugok, hogy meghódítsam őket, és lássam, hogy nagyon élvezi. Ha azt látom, hogy neki nem jó, az engem is rettentően lelomboz, és önbizalomhiányom lesz tőle.
2020. júl. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy állok hozzá hogy neki és nekem is jó legyen és próbálom ellazítani.
2020. júl. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én masszázzsal kezdek, amiből szexmasszázs lesz, majd dugás a végén.
2020. júl. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Á.Zoli ***** válasza:

Amennyire lehet egy első alkalomnál figyelni egymásra, azt megtenni, 😊

hogy mindketten örömteli állapotban éljük át az egészet.

Szerintem kisebb beszélgetős szünetekkel többször is összegabalyodnánk...

2020. júl. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!