Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik voltak már arab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik voltak már arab pasival, tapasztalat?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Sok arab pasival voltam már (ázsiain kívül csak azzal)

A legjobbak a Szaudi exeim voltak, baromi jól nyalnak,nagy a farkuk és nem élveznek el hamar.

Én életem legnagyobb farkát egy fiatal szír fiúnál láttam neki is bőven megvolt az a 20 centi,plusz még jól is csinálta a dolgát.

Csak nekem az nem tetszett hogy nagyon szexmániások,mint a nyulak kb egész nap csinálnák ha lehetne.

Biztos hallottad már, de igaz a mondás hogyha egyszer dugsz egy arab csávóval akkor már többet fehérhez hozzá se nyúlsz

2020. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont, hogy nem bírják sokáig. Én egy arabbal voltam csak de nem volt nagy szám. 2x is elélvezett az első még az aktus előtt történt. Ilyet még soha nem láttam, hogy valaki aktus előtt elmenjen. Időpocsékolásnak éltem meg az egészet.

Hát én nem éreztem semmi olyat, hogy "többet ne nyúljak fehér csávóhoz". Ilyen "teljesítményt" bármelyik pasi tud nyújtani. 😅

2023. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!