Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha lenne lehetőség rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha lenne lehetőség rá kíváncsiak lennétek erre?

Figyelt kérdés
Mármint amikor megismertek egy fiút nyilván az értelmesebbje nem azzal kezd hogy mekkora neki általában csak szex közben derül ki de pld ha lenne rá lehetőség hogy ránézésre megmondjátok hogy mekkora akkor élnétek a lehetőséggel? Nyilván a kiszemelt nem tudna róla
2020. júl. 10. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem fontos a nagy farok 27 N
2020. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, mekkora, csak tudjon vele bánni. Ha arra lenne lehetőség, hogy azt megtudjam előre, az érdekelne. A mérete kevésbé. A mérete legfeljebb akkor érdekelne előre, ha extrém pici vagy túl nagy.
2020. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Pedig rohadt könnyű a szexre terelni a szót az ismerkedés elején is. Ki lehet puhatolózni hogy a milyen támpontok mentén érdemes majd magadévá tenni, mélytorok, anál játszik-e. Nyilván a csajt meg érdekelni fogja a méreted és egy 17 centi már elég lesz "az értelmesebbjének".
2020. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2020. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Azért ezt most elképzeltem, ahogy bent vagyok egy csajjal egy borbárban. Első, második randink van. Kint ülünk a teraszon egymással szemben, szép idő van. Kortyolgatjuk a szépen gyöngyöző rosé fröccsünket a borospohárból és az élet dolgairól beszélgetünk. Majd mintegy mellékesen felteszem a kérdést neki, hogy "mélytorok, anál játszik-e?"
2020. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam már rá, milyen lenne, ha a pasik nem tudnák eltitkolni teljesen a péniszméretüket. Mondjuk ruhán keresztül is látszódna valamennyire, nagyjából úgy, ahogy nálunk a mellméret. Érdekes kérdés, hogy ez ismerkedéskor mennyi szerepet kapna, befolyásolná-e a párválasztást. Mondjuk pasiknál se tudom, mennyire mennek a mellméretre. Van-e egyáltalán egyértelmű preferencia, és kizáró ok-e, ha a kiszemelt lányé sokkal kisebb/nagyobb. :D
2020. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!