Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, csináltátok már úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csináltátok már úgy 2F 1L gruppenben, hogy a másik pasinak sokkal nagyobb volt a pénisze?

Figyelt kérdés

Mit szóltatok hozzá?

Mekkora volt neki és mekkora nektek?

Hogy tetszett a lánynak?

A lány a barátnőtök volt?

Hárman hányszor élveztezek el és hány évesek voltatok?



2020. júl. 12. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha én csinálnám a párommal hármasban v többesben, sanszos h a partnernek nagyobb lenne az enyémnél, mert az enyém elég kis picike és bevallom tetszene, h a páromat látnám, ahogy a nagyon élvezkedik. Sokkal jobban élvezve, mint az enyémen. Nem tudom miért de h csak erre gondolok, feláll még az a pici is, elmegy az eszem és bármit megtennék, h a vágyam megvalósuljon. Bárkivel.
2020. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Csináltam 2f 1 lány felállásban de az én farkam volt nagyobb és vastagabb mint az aktuális pár férfi tagjának. és a hölgy élvezte is....
2020. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Első tegyél fel képet a nődről és az összes nagyfarku csávó ra megy
2020. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#1 stip stop
2020. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen,de semmi gond nem volt belőle, mindketőnek nagyon is jól működött.
2021. márc. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
20-30 közötti pár vagyunk. Rendszeresen hármasozunk. Élvezetes mikor a páromat dugják előtte
2021. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem átlagos van, a másik kannak hatalmas. Nagyon rossz élmény volt nekem, szerintem akkor romlott meg az addig csodálatos szexuális életünk. Iszonyúan frusztráló élmény volt. Soha többet.
2021. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt igen, de szerencsére nem volt párkapcsolat. Nekem 15 cm, a másiknak nagy vastag dorong. További frusztráció, hogy még hamar el is élveztem, a másik srác is, de nekem nem akart felállni utána, neki kemény maradt. Szóval a 10 centis lankadt farkam ott ráztam a csaj előtt, amíg a masik 20 centivel dugta :D Egyébként a csaj nagyon aranyos volt, és foglalkozott velem is egyformán, miután felállt megint, megjátszott egy orgazmust, hogy az én farkamtól is elment, olyan jól csinálta, hogy akkor el is hittem. Összességében nagy élmény volt, ismételtük is párszor, de azóta a havert nem szivatom már, tisztelettel nézek rá. Majdnem egy óran át dugta a csajt nagy farokkal, azért az teljesítmény.
2021. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!