Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó pár hétbe ti mit...

Utolsó pár hétbe ti mit csináltatok? Gondolok itt ugyan úgy mentetek boltba stb Vagy esetleg nagyobb gyerekért?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Bele az utolsó pár hétbe?
2020. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a szülés előtti napon is még én vittem a nagyot oviba, mindent ugyanúgy csináltam, mint azelőtt, csak több pihenővel.
2020. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Első gyereknél igen, bolt, gyaloglás, doki nst vizsgálat tömegközlekedve, stb. A szülés előtt 4-5 nappal még moziban is voltunk.
2020. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Csak egy gyerek van, de én az utolsó 4-5 hétben már nem nagyon mentem tömegközlekedéssel. Szó szerint óriási volt a hasam, de annyira, hogy csomóan azt hitték, ikreim lesznek. A lábam-kezem brutál vizes volt, nyár volt, 35 fok, és a kórház több, mint 1 óra volt BKV-val, ahol az óriási pocakom ellenére többször sem kaptam ülőhelyet. Pisilésre nem volt lehetőség kb sehol, csak ha külön leszállok ezért a buszról, majd vissza ugyanarra a járatra, ennyit meg nem bírtam ki anélkül :D De amit helyben tudtam intézni, azt mindent ugyanúgy. Csak a ctg-re már elvitt vagy a férjem vagy édesapám autóval.
2020. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
En 3 nappal szules elott nagytakaritast csinaltam, egyedul inteztem a haztartast es meg a kertben is kapaltam. Nem szabad ellustulni mert kesobb annal roszabb lesz! A terhesseg nem betegseg!
2020. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Ugyanúgy vezettem, kellett vinnem a nagyot suliba,menni érte, boltba járni, főzni, stb. Szülés előtti 2 nap már nem én intéztem ezeket (betöltött 40.hétnél jártunk), a férjem itthon maradt, mert délelőtt nst-re mentünk ahova már nem engedte hogy vezessek. (Oda vissza 60 km) és hát valljuk be már nekem is könnyebb volt akkor hogy ő intézte pl a vásárlást.
2020. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Első baba 40+6-ra született, előtte való nap sütöttem 2 kg mézeskalácsot, előtte való héten még bútorokat szereltem össze (félidősen költöztünk). Bolt, posta, ilyesmi természetes.


Második babával (39+4) itt volt a 13 hónapos “nagy”, előző nap pont játszóházaztunk, felmásztam vele mindenhova.

2020. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindhárommal végig mindent. Utolsóval 2 héttel szülés előtt még dolgoztam, szülés előtt 2 nappal meg vagy fél napig egy karácsonyi vásárban mászkáltam.
2020. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

37. Hétig dolgoztam


41 héten szültem.

Előtte való nap költöztem./ lépcsőztem könnyebb dobozokkal, ágyat szereltem szét.. stb

Utolsó héten 2 naponta Nst ( 65 km a kórház, ahova jártam)

Volt, hogy tömegközlekedve egyedül.

Km-eket sétáltam..( hogy elinduljon)


Most:

Csak a szokásos a naggyal, aki még kicsi, pelusos.. hosszabbtávon nem jár

2020. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

BEN


Mindent ugyanúgy csináltam

2020. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!