Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pàrom baràtja 2értelmü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pàrom baràtja 2értelmü cèlzàsokat tesz,ha kettesben maradunk,màr a kezét is vègighuzza rajtam,ha megy el melettem,hiàba szolok ,fejezze be,pàromnak nem akarok szolni,gyerekkori haverok,nem akarom hogy baj legyen,de igy nem mehet,mitcsinàljak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 13:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Elment melozni,mondtam maradjon ithon,ő se aludt semmit,de joblesz igy aztmondta,ènmeg szabin vagyok,de van mit csinàlnom,csatatèr a lakàs,udvar,legalàbb lefoglalom magam.nemtudom,hogy igy a többiekkel megmarad e a jo viszony,nem akartam szétrobbantani a bandàt,őt leszàmitva jovolt,2havonta ősszejőttünk,mindig màsnàl.bocs hogy itt rinyàlok,de jo elmondani valakinek.
2020. júl. 13. 07:23
 12/19 anonim ***** válasza:

Majd az lesz, hogy azt mondja a haver barátodnak, hogy te riszáltad magad előtte állandóan. Akkor is egy olyan szexi behajlásod volt, ami tök egyértelmű utalás volt arra, hogy mit vársz tőle.

Jellemesebb lett volna, ha az elején határozott szavakkal leállítod, beígérve a pofont is a következő próbálkozáskor. Igen, ehhez egy kis tartás kellett volna...

2020. júl. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nemtudom ki mitfog mondani,valoszinü,hogy erèlyesebnek kelett volna lennem,mostmàr igy utolag ènis tudom,hivtak a csajok is,mèrt nem szoltam,együtt elintèztük volna,ezen màr nemtudok vàltoztatni.
2020. júl. 13. 10:11
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, jó volt a megoldás.. a bandát meg nem te robbantod szét ezzel, hanem a pöcs aki nem értette hogy ebben a szituban a nem az tényleg nem. Mindenki melletted fog állni úgyis, csak adj pár napot és elsikkad a dolog.
2020. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Elég hülye a barátod!
2020. júl. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mért lenne hülye?
2020. júl. 14. 05:31
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert nem igazán állt ki melletted....
2020. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Èn nem igy gondolom,ősszebalhèztak rendesen,annak viszont örülök,hogy tudtunk beszèlni a többiekkel,ès velük minden a règi.
2020. júl. 14. 12:35
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gond letudva, a selejtje úgyis lemorzsolódik.
2020. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!