Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért nedvesedek be olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nedvesedek be olyan fantáziálastól amit nem szabadna?

Figyelt kérdés
Úgy értem a napokba lejöttünk balcsira sokan haverok ismerősök a pasim is! És tegnap éjszaka fantáziáltam olyat, hogy a pasim aludna éjjel én meg a legjobb haverjával dugnék a ház valamelyik részébe.. nyilván nem tenném meg de mért indított be? Lányok szerintetek ez normális? 20/L
2020. júl. 13. 11:28
 1/4 kisördög1 ***** válasza:

Normális. Az ember néha fantáziál olyanról amit "nem szabad", bár ki dönti el mit nem szabad?!

S ami a fantáziád és a kiváncsiságod beindítja az általában izgat is...

2020. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még,teli energiával,vággyal,teljesen normális dolog ez.
2020. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert az a bizonyos tiltott gyümölcs mindig izgatóbb !!
2020. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért indított be mert erre vágysz... nem túl nehéz megfejteni. A lelkiismeret-furdalásod tart tőle vissza.
2020. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!