Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rányitottam a lányomra amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rányitottam a lányomra amikor a barátjával volt, hozzam fel a témát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy én voltam a hibás mert nem kopogtam. Beszéljek vele és mondjam meg neki, hogy mosmár mindig kopogni fogok és nyugodtan bentlehetnek a szobában anélkül, higy megzavarnám őket? Nem akarom, hogy emiatt ne szexeljen vagy esetleg valami más helyen szexeljen.

Egy aggódó anya!


2020. júl. 15. 07:22
1 2
 1/18 StevenUp ***** válasza:
88%

Szerintem nem érdemes felhozni.

Innentől kopogni fogsz és téma letudva :D

2020. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor csak annyit mondjak neki, hogy mostmar mindig fogok kopogni?
2020. júl. 15. 07:27
 3/18 StevenUp ***** válasza:
92%
Ne mondj semmit. Nem láttál semmit ne erőltesd a témát
2020. júl. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is csinálj úgy, mintha mi sem történt volna. És ezentúl kopogj. Ha ő felhozza, akkor esetleg, de kétlem, hogy erről bárki is szívesen beszélgetne.
2020. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
beszélnék vele. nem arról, hogy rányitottam, hanem arról, hogy hol van a szeretkezés helye :)
2020. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tehetsz, hogy bocsánatot kérsz: Ne haragudj a múltkoriért, legközelebb kopogok.

De az igazság az, hogy az is nagyon ciki...

szex közben kopognak.

Hangosabban szólj, hogy kész a kaja.

Ha más egyebet akartál a lányodtól, akard máskor ne akkor amikor a barátja ott van.

2020. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Baromságokat ne írj már, hol a helye ha nem otthon?!

Menjen bérelt dugószobára? esetleg Kocsiban?

Neked sincs lány gyermeked...

2020. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hatossal értek egyet, bocs hogy berontottál, ezután ha a srac ott van, inkabb dobj rá egy üzit ha kész a kaja vagy ingyom-bingyom, de tudjon róla tényleg, hogy nyugi lesz ezentúl és ne erezze magát kellemetlenül.
2020. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán jelezte, hogy kettesben akarnak lenni? Ha igen, akkor elég nagy illetlenség volt tőled. Ha nem, akkor pedig neked honnan kellett volna tudni, hogy éppen k**nak? Én hagynám a csudába.
2020. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is jobb lenne csak megfeledkezned a dologról, ha csak a lányod fel nem hozza. És inkább mutasd meg neki, hogy kopogsz, ne mondd.
2020. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!