Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony testalkatú fiú vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatú fiú vagyok. Szerintem egy lánynak sem jövök be. Ilyen testalkattal lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem hízok, nem izmosodom. Eléggé vékony vagyok viszont magas, így méghülyébben nézek ki.

(67kg, 187cm)


2020. júl. 15. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja ja persze, az a baj. Egyik kérdés alatt az a baj, ha túl magas vagy, aztán túl alacsony. Túl kövér, túl sovány. De az is lehet, hogy csak az a baj, hogy egy seggfej vagy és kifogásokat keresel.
2020. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem próbálsz ismerkedni, haverkodni a csajokkal.

HA itt nyöszörögsz akkor nem igen lesz csajod.

2020. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalmaddal van a probléma, nem a testalkatoddal.
2020. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
182/61-62 voltam fiatalon, soha nem volt gondom a csajozással, aztán elvettem egy eredeti vörös hajú Nicole Kidman hasonmás nőt. Marhára nem számít az alkatod, ha te magad meg vagy vele békélve.
2020. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet barátnőd - amint abbahagyod a picsogást, az önsajnáltatást és próbálkozol is lányoknál az ismerkedéssel.
2020. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt nem a testalkatoddal van a probléma.
2020. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!