Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit ér egy sugarbaby?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ér egy sugarbaby?

Figyelt kérdés

Mennyi pénzt költöttél sugarbaby-re egy hónapban?

Hogy találkoztatok? Mennyi ideig tartott a kapcsolat?



2020. júl. 16. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A többség úgy gondolja havi pár tízezerből már minden megvan. A valóságban 250-300k körül kezdődik az "elfogadható" sugarbaby árfolyama havonta. Ez van a minőségnek ára van, ha csak olcsón akarod megúszni akkor "olcsó nőt" is kapsz (+ még több párhuzamos szponzort magad mellé amiről vagy tudsz, vagy nem).
2020. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 StevenUp ***** válasza:
100%

Hogy lehet a minőségi és a fizetős olcsó nőket egy mondatban említeni?

Hát pont azok a nők érnek a legkevesebbet, akiket elég pénzzel megfizetni...

2020. júl. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minőség vagy sem, a sugarbaby (és a golddigger is) gyakorlatilag prosti, nem szerelemből van a szponzorával hanem azért mert az fizet érte havi apanázst + amit le tud húzni.

A minőség meg az ár kérdése. Olyan nincs hogy csinos "egyetemista" lány havi 50-ért hetente kétszer dug. Olcsó húsnak meg híg a leve... Ha valaki csinos, fiatal lányt akar kitartani annak keményen ára lesz.

A olcsó 50-100k-s szint meg a full hivatásos kategória, tele van velük a puncs. Szimpla lakásos prostik, akik feldobnak a puncsra is egy hirdetést hátha találnak 1-2 balekot akit havi fix lével is le tudnak rántani.

2020. júl. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 Ki számít minőségi nőnek? A tudására, vagy a külsejére gondolsz?
2020. júl. 16. 01:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mindkettőre.
2020. júl. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden megállapodás kérdése és attól is függ hogy miben van benne. Volt akit alkalman ként támogattam, volt akit rendszeresen viszont amikor társaságra volt szükségem jött, nem csak a szexre gondolok.
2020. júl. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem egyrészt megbeszélés kérdése. Valaki nem szeretné, ha sokat költenének rá (igen ritka az ilyen sugarbaby), valaki viszont igen is igényli a támogatást.


Sugarbaby

2020. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl. csak szexre kellene egy bnő, de nem az ötpercalatt tudjuk le szinvonal. ELbujni panzióban pár óráara utána mindenki megy a dolgára.

Maximális kedvességgel és finomsággal képzelem. Semmi sem kötelező, nincs elváráslista sem. Viszont garantáltan úgy csinálnám, hogy széttépi a kispárnát :-) az élvezettől. Mert tudom, hogy ilyen vagyok és kész. Nem beképzeltség, hanem kőkemény múlt-realizmus.

És ha utána nem nyaggatom 800üzivel naponta, úgyis jön ő magától, mert kell az élmény (neki is).

És ez igy van jól :-)

A gálánsságom meg ő élvezi, de soha nem volt publikus.

2021. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!