Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sugarbabyk! Milyen igényeitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugarbabyk! Milyen igényeitek vannak illetve milyen elvárásokat támasztanátok Sugardaddy-vel szemben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóságban ezt a kereslet-kínálat viszonya határozza meg:

Azok a lányok keresnek szuper jól ebből, akik szuper jól néznek ki és szuper dolgokat tudnak adni cserébe, sok lány tud így pénzhez, értékhez jutni, de kinézettel, és odaadással arányos, van némi tapasztalatom, ismeretségem ez ügyben.

2020. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Ez a kérdés eléggé simp szagú.
2020. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy kvázi sugarbaby-m, azért kvázi, mert nem volt kimondva, de nem voltunk szerelmesek egymásba, csak jó volt a szex és megvettem mindent a csajnak, amire vágyott, együtt nyaraltunk, kifizettem a hitelét stb. Persze cserébe bármit hajlandó volt felhúzni, amit kértem, és a szexben sem voltak tabuk, nem volt olyan, hogy nincs kedve vagy nem fér bele neki valami. Tehát szerintem leginkább az az elvárás, hogy a szintjének megfelelően pénzeld (egy 10/10-es modell nyilván többet vár) és aránylag legyél vele rendes, figyelmes.
2020. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A 3-assal nagyon egyetértek, én nem a spórolás miatt de nem is keresnék olyan babyt aki modell, az nem az én világom, legyen normális, mosolygós és a fejében is valami (nema ...ra gondolok). Minek álltassam magamhogy én megkaphattam egy modellt, ha utána esetleg lesz párkapcsolatom akkor mindig ott lesz a hiányérzet. Egy idő után az ember megtanulja hogy melyik ligában játszik.
2020. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!