Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy Gyakorin a szexuális témákban nyilatkozó "nők" 90% -a férfi?

Figyelt kérdés
Különös, hogy míg való életben és társkeresőkön a nők utálnak minden perverzebb, vagy akár csak sima szexszel kapcsolatos témát, itt rengetegen fejtik ki lelkesen a véleményüket hasonló ügyekben. Ez azért lehet, mert az anonimitás itt feloldja a gátlásaikat, vagy mert javarészt férfiak válaszolnak nőnek kiadva magukat?
2020. júl. 16. 08:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy némelyik nő perverzebb egy átlagos férfinál.
2020. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a való életben is többnyire nyíltan és gátlástalanul tudok beszélni a szexualitásról, de igen, jó érzés, hogy itt anonim a dolog.
2020. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne keverjük össze hogy ez egy anonim oldal a társkereső nem, de én egyébként én élőben is szívesen beszélek a szexről másokkal.
2020. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen jól gondolod. Talán nem 90%, de rengeteg...
2020. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Jól gondolod.
2020. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ennyire azért nem magas az arány. Inkább egy-két jellegzetes kérdés mögött nagyon feltűnő (valahogy minden hétre jut egy gyermekére nyitó, nemi szervének méretén ledöbbenő "anyuka")
2020. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon jól gondolod.


22L

2020. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon sok a kamus, de vannak nők is szép számmal, személyes tapasztalatom is van többel.
2020. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fordítva is igaz. Már pár másik kérdés alá is odaírtam, hogy amikor válaszolok, az esetek 40 %-ában azt mondják, hogy tuti pasi vagyok. 😃

28 N

2020. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem anonim oldal lenne, egy sort sem írnék, ez halál biztos!

Így viszont rengeteget hozzászólok, mert azért ez az oldal több szempontból is nagyon hasznos: név nélkül szabadabban megnyílnak az emberek, sokan itt néznek igazán szembe magukkal vagy a problémájukkal, itt szereznek be alapinformációkat a szexualitásról.

Nyilván vannak kamu kérdések, válaszok és személyek, de ez arra is megtanít, hogy miként válasszuk szét a valós kérdéseket/válaszokat az idióta beszólásoktól és annak tulajdonosaitól.

Sokan pl. az erkölcsi prédikációit szabadítja itt ránk, de neki is meg kell adni a lehetőséget!

34N

2020. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!