Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor a férfi rosszat nyilatk...

Amikor a férfi rosszat nyilatkozik a nőröl, sovinisztának nevezik, ezért nem jönnek össze vele. Elötte miért nem? Miért nem viselkednek úgy a nők, hogy a férfinek jó véleménye legyen róluk?

Figyelt kérdés

Amíg nem szól a férfi, szépen próbálkozik, indok nélkül próbálják hülyénrk nézni, visszautasítani. Ha beszól, azt mondják: Ezért nem jövök össze veled! Elötte miért nem?

(Közben a haszonelvűség kièélèsének ès a nagy igènyek meglètének hiánya miatt csinálják ezt, de nem ismerik el, helyette mindenbe belekötnek.Ők tökéletesek?)


2018. febr. 15. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. De abban biztos vagyok hogy te többet ragelsz a nőkre a gép elött mint amennyit beszélsz velük.
2018. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek a nők szigorúak és rossz emberek.Itt is van belőlük.
2018. febr. 15. 21:32
 3/17 anonim ***** válasza:

Neked lényegében az a bajod, hogy nem jönnek össze veled, mit agyalsz ezen túl?

Ha nem is mondták ki nyíltan, hogy bajuk van veled, akkor is ezt szűröd le pusztán abból, hogy nem érdekled őket. Ebből szűrted le a “rossz véleményt”, ami valójában nem az, pusztán az van, hogy nem kötelező összejöjjenek veled.


Megfordítom a kérdést, ha összejönne veled, akkor nem lenne annyi bajod, jó véleményed lenne és megnyugodnál.

2018. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes, hogy nekem jó véleményem van a nők többségéről. Nekem miért nem "kell" ide feljárnom, puffogni meg mocskolni a nőket? Lehet, hogy azért, mert én nem egy megkeseredett magánakvaló rinyagép vagyok és a kommunikációs képességeim fejlettebbek mint egy ötévesé?


Na mindegy. Duzzogj csak tovább, önts le a torkodon még egy stefit aztán menj szépen aludni, mert ha holnap fáradt leszel a gyárban akkor kirúgnak és akkor még a mostani minimálbéredet sem kapod meg.

2018. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akartam hosszan válaszolni, de az előző már szépen kifejtette előttem. Bár én még hozzátettem volna, hogy egy csöppet magyartalanul fogalmazol, még dolgozz rajta.
2018. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtad ki a kérdést ha nem vagy kiváncsi a válaszra?
2018. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#8

Az a baja, hogy nem vagy bombanő, aki végre leszopja.

2018. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Te is az a fajta nice guy vagy aki úgy kezdi hogy "szia szépségem, nagyon gyönyörű vagy" majd miután bármilyen hangnemben elutasítják tesz egy 180-at miszerint "te büdös éces k...a b....ódjál meg remélem megerószakolnak mert azt érdemled retkes prosti r...nc"?

Ők szoktak ilyet sírni utána.

2018. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Bombanős kérdező, hát megint találkozunk?

Egyébként nem kell indok a visszautasításhoz. Ha nincs meg a kémia, akkor nincs, ez ellen a nő se tud semmit tenni, ahogy a férfi se. Majd lesz egyszer valaki, akivel lesz kémia. Azt pedig ezek alapján beláthatod, hogy fölösleges beszólni egy olyan dolog miatt, amiről a másik nem tehet (nem tehet arról, hogy nem vonzódik hozzád), és nem is kötelessége összejönni veled. Sőt, neked megfelelni se kötelesek, úgy élik az életüket, ahogy akarják, maguknak, a saját értékrendjüknek, és a társadalom alapvető normáinak kell megfelelniük (amely normákban nincs benne, hogy neked alanyi jogon jár a cummantás).

2018. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A soviniszta fogalma teljesen más, hasonló a nacionalistához, olyan, aki minden ami nem a saját országához tartozó, azt ellenségnek, lenézőnek látja. Ezek a soviniszták.
2018. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!