Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Irigy vagy amikor a Öregembere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy vagy amikor a Öregemberek a strandon bombázókkal járnak kézen fogva? Irigy vagy olyankor?

Figyelt kérdés

Fuuuuh de idegesítő amikor a strandon a fonnyadt öregemberek olyan csajjal vannak hogy az valami hihetetlen meg a k..cs.g szemüveges b....zi gyerekek olyan bombázókal járnak kézen fogva ,akkor legszívesebben felrobbantanám a világot büdös f..gek d..goljenek meg nekem meg csak egy szegény kis sovány roma származású lány jutott aki valószínűleg csak azért van velem mert két fizetésből könnyebb az élet mint egyedül.


Én nagyon irigy vagyok olyankor olyan jó feneke volt már a csajnak kb 25 éves lehetett meg olyan mellei és egy 60-as öregemberel járt kézen fogva de rengeteg hasonló eset van hogy csúnya sovány fiúkkal járnak a bombázók és szerintem nem is a pénz miatt én meg itt vagyok kigyúrt jó képű srácként és rám sem néznek a csajok.



2020. júl. 16. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Itt csak te vagy az idétlen gyökér aki nem tud egy normális csajt se össze szedni.

Azért mert a többség ügyesebb, okosabb mint te azért nem kellene irígynek lenni, hanem tenni érte.

2020. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem. Olyan nő nekem nem kéne.


F

2020. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Észre sem veszem, mert nem másokkal foglalkozok.
2020. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy a " szegény kis sovány roma csaj" még veled van. Ilyen állítások után, tesó még ez is csoda.

Inkább tegyél érte, ne irígykedj, ahogy előttem is irták.

2020. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok irigy, nyilván tettek valamit azért hogy a csaj velük van, az meg nem az én dolgom hogy az mi volt.

Szingli vagyok, szóval lehet próbálkozni, nem csak foglalt csajok vannak.

2020. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal, jó alkatú nő vagyok, és én is a párommal járok strandra, akit te a sovány szemüveges kcsog kategóriába sorolnál. Ráadásul nem is gazdag. De okos, magas az érzelmi intelligenciája és tisztelettel beszél rólam és mindenki másról is. Egy normális lánynál ezek alap követelmények. Lehetsz te akármilyen kigyúrt és pénzes, amíg ilyen a stílusod, nem fogsz tudni megtartani egy ilyen nőt, de még megszerezni sem.

Irigykedéssel semmire nem mész. Örülj, hogy a külsőd rendben van, és igyekezz javítani azon, amin kell. Akkor valószínűleg nem kell 60 éves korodig várni egy jó nőre.

2020. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól még senki sem jutott előrébb hogy gyűlöli a fél világot és dühöng. A sikeres ember ha kell tanulni - akár másoktól is. Nem kifogásokat keres, hanem megoldást.
2020. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, senki nem irigy rájuk.

Mivel a legtöbb ember képes a saját életével foglalkozni.talán fel kellene fognod hogy a nőknél nem a külsőd számít nagyrészben.ha van normális gondolkodásod és humorod akkor már több esélyed van mint egy kockahassal.

Illetve dobd ki a barátnődet, szivességet tennél neki ezzel.

Illetve undorítóan beszélsz, szokj le róla mert ez is taszító.


19/l

2020. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem mert én egy vagyok közülük ;)

Szeretem a 18-20 éves pipiket, egy jó szex után levakarhatatlanok...

2020. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem én még sose láttam ilyet.
2020. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!