Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki élt már át "merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki élt már át "merevedési problémát", hogyan tudta magát túltenni rajta?

Figyelt kérdés

A saját történetemet szeretném megosztani, és megköszönöm a normális válaszokat.

26 éves vagyok, a barátimmal lementünk a Balatonhoz egy nyaralóba, és 1 hétig voltunk lent (máig)

Voltak lányok is, volt egy akinél már az eleje óta próbálkoztam, mindennap együtt aludtunk csak mondta hogy ő nem egy egyestés lány, úgyhogy ne legyenek illúzióim.

Az utolsó éjszaka előtt délután 3-kor kezdtünk el inni nagyjából 22-23 óráig bezárólag.Ez idő alatt szerintem több mint fél liter közel 40%-os töményt ittam, éreztem is eléggé.

Bementünk a relatíve hideg Balatonba, ott rendbe jöttem "magamhoz tértem", nem látszott,hogy ittas vagyok.(de eleve jól bírom az alkoholt)

A lényeg,hogy jött a lefekvés, tiszta, ép gondolataim voltak, bár mondta hogy a leheletemtől betudna rúgni.Elkezdtem megint próbálkozni, ami a beszélgetések mellett legalább 2-3 órába telt, de a végén már ő is mondta, hogy nem hiszi el, de nem bírja tovább, a "Niagara" szót is használta, ami igaz volt.

Viszont mikor végre eljutottunk ide, nekem már nem tudott megmerevedni, csak félig-meddig, de behelyezni sem tudtam, mert mindig kifordult.

Minden egyéb módon történő próbálkozással is az volt a baj, hogyha bemerevedett a kiváltó tevékenység abbahagyása után rögtön kezdett kiszállni a vér belőle.(de abban a pillanatban)

Szóval egyszerűen nem ment.

Amíg a gatyába volt még azt éreztem hogy nem lesz ezzel semmi gond.

A lány rendes volt, olyanokat mondott amit "hallani akar ilyenkor az ember" de persze ez nem segít mert tudom,hogy csak azért mondta....azt is hogy lesz még legközelebb ne aggódjak..de én akkor ott lelkileg meghaltam, ilyen még sosem történt velem.

Volt már hogy a szoba is forgott velem, és úgy feküdtem le valakivel, akkor is volt,hogy nem úgy merevedett ahogy kellett volna, de használható maradt, és megtudtam oldani.

Lehet,hogy sok volt bennem az alkohol, de nem éreztem.

Nyilván, vagy legalábbis bízom benne,hogy az alkohol miatt volt, csak egyszerűen ez sem vigasztal.

Tudom, hogy ha másnak nem is de legalább a legjobb barátnőjének vagy valakinek elmeséli, de ha nem tenné akkor is most szívem szerint a vonat alá ugranék, pedig nem vagyok ez a típus. (és ezt komolyan mondom, hogy a végletekig magamba vagyok zuhanva)

Elképesztő módon fáj hogy ez így történt, és nagyon szégyellem, emiatt nem is tudok erről senkivel sem beszélni, nincs olyan akinek elmerném mondani az ismerőseim közül.

Azt hiszem itt bárki bármit beszól már kibírom, akár a késforgatók megjegyzésein is túlteszem magam mert nem hiszem hogy ennél nagyobb fájdalmat átélhetek, de ha csak egy segítő választ kapnék már megérte kiírni.



2020. júl. 16. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a nagy dolog? Alkohol, izgalom és stressz könnyen okozhat merevedési problémát. Ha egy nő ezt rosszul kezeli (kinevet, lehord, stb.), akkor az az ő hülyesége.
2020. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony az alkohol egy bizonyos mennyiségig, serkentő hatásu lehet,de ha átesel a túloldalra,akkor sajnos könnyen mondhatsz csődöt..(tapasztalat)
2020. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ember szervezete valtozik, másképp reagál a dolgokra. En 16 voltam amikor először rúgtam be (gimi második fele) és abban a 1,5-2 évben elég sokat jártam barátokkal iszogatni, bulizni. 4-5 óra alvás után másnap kutya bajom nem volt pedig ittam (önmagamhoz képest nyilván) rendesen. Nem, nem lettem alkesz csak ezek a bulik elég vadak voltak:D. Kb 19 éves koromig masnap semmi bajom nem volt. 18 évesen kerültem egyetemre, az elején meg ott is simán bírtam a másnapokat. És olyan 19 voltam amikor elkezdtem megtapasztalni hogy mi az a másnaposság. Hogy fáj a fejed, hanyingered van, kótyagos vagy, forog a világ stb. Tehat az emberi szervezet valtozik.

Lehet eddig felállt a pia ellenére is most meg nem. Legközelebb ne igyál annyit és akkor menni fog:)

2020. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen más okból, nem alkohol miatt volt merevedési problémám: rendben fölállt az első ingerre, de egy perc után lelohadt. Nem kellett "túltennem" magamat rajta, mert a barátnőm segített, türelmes volt és kitartó. Pár hónapig tartott (már nem emlékszem, mennyi idő volt), és nyomtalanul elmúlt.
2020. júl. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!