Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak elrontottam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak elrontottam a szexuális életünket életem szerelmével? 21/n

Figyelt kérdés
Nagyon jó szexuális életünk volt. Olyan is volt hogy naponta többször voltunk úgy együtt. Egyik este be akart indítani és pont ugyan azt csinálta mint gyerekkoromban a molesztálóm. Sosem zavart ha taperolt fogdosott mert mindig tudta hol ennek a helye és az ideje és így még tetszett is. Most viszont ez nagyon rosszul esett és az csúszott ki a számon hogy ugyan olyan mint a molesztálóm. Akkor egyből lekonyult neki amiből éreztem hogy ezt nem kellett volna. Utána 1,5 órán keresztül bocsánatot kért hogy ne haragudjak nem akart semmi rosszat. Akkor mondtam neki hogy nincsen semmi baj. Valószínűleg érezte a hangomon hogy azért mondom hogy hagyjon már aludni. Másnap reggel felébredtem és ahogy kimentem részeg volt. Össze is tört pár tányért ahogy reggelit akart volna csinálni. Utána próbáltam az esetből viccet csinálni de nagyon nem működött mert minden egyes szónál csak rosszabbul érezte magát. Azóta a szexuális életünk nulla. Nem tudok nála merevedést elérni. Ha sikerült is akkor csak félig áll fel neki és mindig mikor próbálkozok azt mondja hogy ne most, nincs hozzá kedve majd máskor. Már 2 hónapja majd máskor. Ő életem nagy szerelme és azt hiszem most nagyon elrontottam. Mindig kiállt mellettem olyankor is ha nem volt igazam. Mindig mellettem volt. Nem sok okom lehet panaszra. Néha összevesztünk és ennyi. Ő életem nagy szerelme és egy ilyen pasit nem akarok elba**ni. Egy olyan párnak akiknél a napi 2 szex is előfordult 2 hónap elég sok idő.

2020. máj. 1. 01:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
64%

Nem te rontottad el, hanem a molesztálód és bocs hogy ezt mondom, de nála sem kerek a rendszer mentálisan.


Az, hogy beszéltél a múltadról és feltártad neki, hogy a bizalmadba fogadtad, jelezted mit ne csináljon nagyon is jól tetted! Egy őszinte kapcsolatban ezt megértéssel fogadják és mindent megtesznek.


Viszont a párod reakciója... hát ööö... bocs, de tényleg komolyan el kellene gondolkoznotok azon, hogy mindketten (főleg ő) felkeressen egy pszichológust. Ilyen fokú negatív érzelmi reakció nem vall egészséges mentális lelkületre.

2020. máj. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
1. Na igen, te biztos voltál hasonló helyzetben, és tudod, mit érez az, aki ezt a reakciót kapja hasonló helyzetben. Kár, hogy anélkül írsz erről, hogy bárki helyébe is beleképzelnéd magad, átérezve, min mehetett keresztül.
2020. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
25%

Én őszintén sajnálom, hogy neked át kellett élned ilyesfajta zaklatást, de tudod mérlegelni kellett volna mielőtt megszólalsz.

Elhiszem, hogy nem akartad meg bántani, de ez nagyon durva, és valószínű nekem sem menne a szex.

Eszméletlenül megbántottad, szinte én érzem, amit ő érezhet, és nagyon megtudom érteni a srácot.

Kicsit önzőség volt ez számodról, mert ha nem is volt kedved, vagy nem vagy olyan hangulatban, azt másként is el tudod intézni.

Nekem úgy jön le, mintha tudat alatt kicsit vissza élnél a sérelmeiddel.

És ezt nem bantasból írtam neked.

Hidd el vannak ilyen emberek.

Történik valami az életükben, valami sz.ar,és sokszor akkor is az issza a levét, aki a közeledben sem volt akkor.

Fölösleges volt ez a kijelentés.

Próbálj vele erről beszélni.

Sza.r napod volt nagyon stb...

Tudatositsd vele, hogy neked ő a mindened.

Nem lesz egyszerű helyre hozni, ezt a baromságot, az tuti.

Ha rövid időn belül nem találsz megoldást, vége lesz az egésznek, és kár lenne érte, ahogy ezt olvastam.


F

2020. máj. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
29%

A kettesnek tökéletesen igaza van!

Én a 3-as választ írtam!

2020. máj. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%

Megerőszakoltak.

Ezt a páromnak anno el is mondtam. Hosszú sírás lett a vége, beszèltünk róla. Ez a szexuàlis èletünket sose befolyásolta, ha valami rossz emlèk feljött azonnal abbahagyta, megölelt, beszéltünk.

Szerintem a párod sincsen rendben.

N23

2020. máj. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
77%
#2-es szerinted az mentálisan kiegyensúlyozott normális reakció ha valakinek nem bántóan, hanem normálisan szólnak/kérik mit ne csináljon és erre az a reakciója, hogy dühében tányérokat vág földhöz???
2020. máj. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%

#3

Azért a kérdező problémájába is bele tudsz helyezkedni, ha megpróbálsz?

2020. máj. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
42%

Válaszolnék a kettes helyett...


Senki nem mondta, hogy kérte a csaj, hogy mit ne csináljon.

Egyszerűen a srác szerette volna a csaját cirógatni, ahogy minden nap 2-szer.

Aztán váratlanul a csaj, minden előzmény nélkül kinyögött egy ilyet.

Amit max a kérdező ért, hogy miért tette.

De mint mondtam felül, szerintem ilyesmi lehetett a dologban.

A tányérokat meg nem dobálta a srác, hanem piásan, reggelit akart csinálni gondolom, a kérdezőnek,és bénázott.


Tehát vagy nem olvastad a kérdést rendesen, vagy, pedig nem jól értelmezted.


A srác így is roppant toleráns volt, és még ő kért bocsánatot, olyan dolog miatt amiről nem tehet.


Itt most ebben a szituban, nem a csaj az áldozat, hanem szerencsétlen srác, akinek fiatalon szét ba.szták rendesen a libidoját, minden ok nélkül.


Én a 3-as válaszoló vagyok.

2020. máj. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem földhöz vágta a tányérokat hanem olyan réezeg volt hogy ahogy próbált reggelit csinálni összetörte
2020. máj. 1. 01:43
 10/37 anonim ***** válasza:
40%

#7-es!


Igen meg tettem, és nagyon sajnálom a kérdező.

Undorító emberek vannak a világon, és szét ütném, az ilyet, aki kislányokat zaklat.


De ebben az esetben, teljesen értelmetlenül, és ok nélkül kapott, egy olyan srác, aki a szívét lelkét kiteszi a kérdezőnek.

Férfiként abszolút megértem a reakcióját.

És szerintem tényleg rendkívül toleráns volt a srác így is.

2020. máj. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!