Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a férfiak arról képzelegnek, hogy erősebbek minden nőnél, de a molesztált nőktől folyton azt kérdezik, hogy miért nem verte le a pasit?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem találkoztam még olyan férfival aki erről képzelgett volna és olyannal sem aki folyton ezt kérdezte volna. Dehát biztosan egy párhuzamos univerzumban élünk.
2020. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztosan.
2020. júl. 16. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Én szeretem a dominancián alapuló játékokat.(magyarán jó érzés erősebb lenni a nőnél) de nem vagyok áldozat hibáztató.

Nem a nő hibája, ha molesztálják vagy megerőszakolják, akkor sem ha kihívóan öltözködik vagy nem tud kellő erővel fellépni. Nonszensz.

2020. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Elsővel értek egyet, te mit szívták kérdező?😂
2020. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki arról képzeleg hogy "húúú erősebb vagyok minden nőnél, jól meg tudnám verni őket" annál igen komoly bajok vannak fejben. Ha molesztálnak nem kell fizikailag megverekedned az illetővel - ez majd a rendőrség dolga lesz és a bíróságé a büntetés. A többit meg majd megkapja a zárkatársaitól - az erőszakolókat a börtönben sem szeretik.
2020. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy rengeteg férfi gondolja, hogy a teljesen átlagos, vagy még vánnyattabb testalkatával is erősebb mondjuk egy masszív, kisportolt, fiatal, ereje teljeben levő nőnél, ugyanakkor ha szóbajön az erőszak, akkor minden nő sz@jha , aki nem karatézta le a faszit, és igazából akarta.


Nem értem ezt a tudathasadást!

2020. júl. 16. 23:28
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
en is ugy latom, hogy ez igy van. jogosultsagtudat, es a nok lenezese van a hatterben
2020. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy másik embert molesztál, legyen nő vagy férfi, számomra undorító és nem tekintem embernek. Ha egy nő nem akar velem lenni akkor szíve joga, nem tudnám élvezni ha valakit erőszakkal tennék a magamévá. Miért nem verte le? Mert lehet hogy úgy volt vele hogy hátha elmúlik abbahagyja a dolgot és lehet hogy mivel szereti a pasit először bele megy a játékba. Az ilyen beteg állatok meg ezt használják ki.
2020. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudom
2022. jan. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!