Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akit fiatalon felnőtt molesztá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit fiatalon felnőtt molesztált túl tudta tenni magát ezen felnőtt korára, vagy neki is meghatározó marat azóta, mint nekem?

Figyelt kérdés
Lehet ebből az érzésvilágból szabadulni, vagy mókuskerék? (Elnézést, ha nem jó helyre írtam ki a kérdést!)
2017. júl. 1. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdemes szakemberrel beszélni erről. Próbáltad már?
2017. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert undorodom magamtól is!
2017. júl. 1. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
A szomszéd, idősebb fiú megmutatta a merev farkát , azóta is tetszik az olyan.
2017. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán idővel nem biztos, hogy el fog múlni. Ha túl akarsz jutni rajta, akkor szükséged lesz külsős segítségre. Ezt tényleg nem bántásból mondom, ne értsd félre.
2017. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez mennyire számít kb. 12 évesen egy 18 éves fiú barátom, akiben megbíztam, elvitt egy félreeső helyre, én meg naivan követtem. Semmi önbizalmam nem volt, nem hittem, hogy bármit is akarna tőlem. Megfogdosott, hozzám dörgölőzött, és azt mondta, hogy legszívesebben megdugna. Nagyon megijedtem, valamiért nem mondtam nemet, csak annyit tudtam tenni, hogyha be akart nyúlni a nadrágomba, akkor ellöktem a kezét.


Sokáig bűntudatom volt, meg mocskosnak éreztem magam, nem mertem senkinek erről beszélni. Már egy ideje sikerült túl tennem magam rajta, de ez azért nem olyan durva, mintha megerőszakoltak volna. Azon nem tudom, hogyan lehet túllépni.

2017. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tettem túl
2017. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Terápiával lehet túllépni, hogy máshogy? Vagy lehet leélni egy életet így.
2017. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, nagyon jó barátok vagy szakember segítségével.
2017. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2017. júl. 1. 12:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam gondolni rá, de a párkapcsolataimban, azaz a szexualitásomban sajnos befolyásoló tényező. Mindenképpen terápiát javaslok én most kezdtem el, az EMDR terápiát javaslom, gyermekkori trauma feldolgozására ez a legjobb.
2017. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!