Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szavazás! Jó volt, vagy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavazás! Jó volt, vagy nem volt jó?

Figyelt kérdés
Nemrég kiírtak egy kérdést, ahol a nők arra panaszkodtak válaszban, hogy az átlagnál vastagabb farkú partnerükkel nem volt olyan jó, mert végig feszítő érzés volt és ez nem tetszett nekik. Sok nő viszont azt mondja, hogy szeretik ezt az érzést. Indítok egy szavazást erről.
2020. júl. 16. 23:48
A kérdező szavazást indított:
Volt ilyen partnerem, nekem tetszett.
Volt ilyen partnerem, nekem az átlagos jobban tetszik.
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nekem eleg vastag, irhatnak lanyok :) 18f
2020. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Aki azt írja, hogy nem jó az szerintem egy kispötsű férfi. Ne haragudjatok, de egy barátnőtől se hallottam még ilyet(ellenben az ellenkezőjét sokszor), pedig ki szoktuk beszélni. N
2020. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Én is ugyanígy gondolom, mint a 2-es. Eddig mindenkinek tetszett, akivel beszéltem, beleértve magamat is.


27N

2020. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eddigi partnereim többsége élvezte velem. Ritkán volt olyan hogy feszítettem. Simán előfordulhat
2020. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Feszítő, szúró érzés, Nekem nagyon kellemetlen volt, az átlagosnál viszont semmi probléma nem volt.

1 pasim volt, nem sokszor szexelrünk, meg úgy alapból is nagyon szűk, szóval Nekem iszonyú kellemetlen volt.

2020. júl. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 pasim volt előtte*

#5 voltam

2020. júl. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!